wlasnoreczny restart komputera

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

atest
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: ndz mar 20, 2005 11:05
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

wlasnoreczny restart komputera

Post autor: atest » śr mar 12, 2008 11:35

wiem ze ten temat sie przewijal wczesniej ale jakos nie moge go odnalezc.mialem kiedys krok po kroku opisane jak mozna samemu zrobic restart komputera. Czy ktos mogl by mi podrzucic jeszcze raz taki schemacic-bede bardzo wdzieczny



Buli fan VW
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 276
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 16:30
Lokalizacja: Leszno

Post autor: Buli fan VW » śr mar 12, 2008 11:50

Zdejmij klemę ujemną z akumulatora. Odczekaj czas na zrobienie dobrej kawy i nałóż ponownie. Uruchom silnik i zagrzej do temperatury roboczej. Zrób małą rundkę a komputer w tym czasie ułoży sobie wewnątrz wszystko. PozdraVWiam


PozdraVWiam!

atest
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: ndz mar 20, 2005 11:05
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Post autor: atest » śr mar 12, 2008 11:53

Buli fan VW pisze:Zdejmij klemę ujemną z akumulatora. Odczekaj czas na zrobienie dobrej kawy i nałóż ponownie. Uruchom silnik i zagrzej do temperatury roboczej. Zrób małą rundkę a komputer w tym czasie ułoży sobie wewnątrz wszystko. PozdraVWiam
prawde mowiac slyszalem kiedys o bardziej skomplikowanej operacji zwiazanej z zaplonem i takie tam...ale skoro piszesz to sparwdze.

dzieki z gory :okej:



Buli fan VW
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 276
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 16:30
Lokalizacja: Leszno

Post autor: Buli fan VW » śr mar 12, 2008 12:03

Aha byłbym zapomniał teraz mi to przypomniałeś. Można zrobić reset pamięci błędów. Pewnie o to Ci chodziło bo komputer powinno się resetować rozłączając akumulator po naprawach.
Mianowicie. Włącz zapłon-wyłącz-ponownie włącz-wyłącz i tak z kilka razy. Kiedyś gdy włączał mi się bez powodu tryb awaryjny to tak postępowałem i uspokoił się do czasu naprawy.
Oszczędzisz sobie pracy z klemą ale nie wypijesz przy tym dobrej kawy;P
Pozdrawiam


PozdraVWiam!

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 70 gości