Body kit - czy warto i pytanko o wydech

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
mojama
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 346
Rejestracja: sob cze 23, 2007 17:21
Lokalizacja: wielkopolska

Body kit - czy warto i pytanko o wydech

Post autor: mojama » wt mar 11, 2008 20:32

Witam,

Chciałbym wymienić sobie zderzaki na jakieś mniej standardowe. Nawet podoba mi się taki zestawik.
Chciałbym w związku z tym zapytać:

1. Czy ktoś wie coś o tym towarze, czy warto czy nie, jak z jakością, czy pasuje w miarę i inne wszelkie informacje?
2. Pytanie może śmieszne ale w tym nowym tylnym zderzaku są dwa wyloty na rurki :) Ja mam standardowy tłumik tylko po lewej stronie zakończony dwoma małymi rurkami. Co muszę dokupić/przerobić dodatkowo żeby zegrać wydech z tym zderzakiem. Czy może ta rura po prawej to tylko atrapa będzie?


pozdrawiam



loope
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: pn paź 01, 2007 20:56
Lokalizacja: Oleśnica / DOL

Post autor: loope » czw mar 13, 2008 17:16

pewnie kiepska jakość skoro to zamienniki.



Awatar użytkownika
dymek-87
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 59
Rejestracja: pn lis 05, 2007 21:36
Lokalizacja: Kadzidło / mazowieckie
Kontakt:

Post autor: dymek-87 » czw mar 13, 2008 17:53

tez jestem tego zdania ze pewnie to lipa z włókna szklanego , zachaczysz lekko gdzies i odrazo połamiesz , no i ciekawe czy go dopasujesz do swojego autka ja pytałem sie kiedys blacharza i on mi to odradzał , bo zdarzały sie przypadki że tego typu zderzaki przychodziły do danego samochodu ale nie mozna było ich w zaden sposób dopasowac . no ale moze akurat te są dobre :)


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=135349

To_mas
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 8027
Rejestracja: pt gru 02, 2005 00:13
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Post autor: To_mas » czw mar 13, 2008 18:05

mojama pisze:2. Pytanie może śmieszne ale w tym nowym tylnym zderzaku są dwa wyloty na rurki :) Ja mam standardowy tłumik tylko po lewej stronie zakończony dwoma małymi rurkami. Co muszę dokupić/przerobić dodatkowo żeby zegrać wydech z tym zderzakiem. Czy może ta rura po prawej to tylko atrapa będzie?
kupuje sie normalny wydech który rozchodzi sie na 2 :PPP jak chcesz mieć dobrze zrobione a nie żadne tam atrapy :P

Co do body kitu to ja bym Ci proponował poszukać i wytargaćoryginalny pakiecik z R32 :D:D i będzie malina :D



loope
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: pn paź 01, 2007 20:56
Lokalizacja: Oleśnica / DOL

Post autor: loope » czw mar 13, 2008 22:42

http://allegro.pl/item323054643_zderzak ... zakow.html

tutaj jakis koles kupil taki zestaw. Sprobuj sie z nim skontaktowac. I daj znac co odpisal.
Pozdro.



Awatar użytkownika
mojama
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 346
Rejestracja: sob cze 23, 2007 17:21
Lokalizacja: wielkopolska

Post autor: mojama » pt mar 14, 2008 00:39

To_mas pisze: kupuje sie normalny wydech który rozchodzi sie na 2 :PPP jak chcesz mieć dobrze zrobione a nie żadne tam atrapy :P
Ile taki wydech mniej więcej kosztuje? Może jakiś link? :)

Oryginalny zderzak r32 to podobno koszt w granicach 900zł. Kurcze sporo. Czy naprawdę nie ma w miarę dobrych zamienników? Znalazłem kolejnego linka:
http://moto.allegro.pl/item323082967_vo ... ucent.html
Ci przynajmniej jako jedyni piszą o dobrym spasowaniu elementu do auta. Może jakaś prawda w tym jest.
Inni nawet o tym nie wspominają czyli można uznać że towar mają kiepski.

named wysłałem zapytanie do gościa, ale podejrzewam, że za mało czasu minęło od momentu zakupu, poza tym może być że to sam sprzedający lub jego znajomy robił mu tylko ruch na aukcji. Więcej userów by się przydało.

pozdrawiam,



To_mas
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 8027
Rejestracja: pt gru 02, 2005 00:13
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Post autor: To_mas » pt mar 14, 2008 00:53

mojama, mozesz próbować z zamiennikami ale wiesz co oryginał to oryginał :bigok:
zamiennik na pewno będzie bardziej łamliwy tip .... moze coś nie psować idealnie :/

Kosz takiego tłumika to spora kasa coś koło 1tyś 3a liczyć :P z dobrej firmy
np firma ulter robie dedykowane tłumiczki do róznych autek i jest to BARDZO DOBRA FIRMA :) ale ceny tez mają niezłe :P

zobacz http://www.ulter.com.pl/index.php?show= ... =123&s=437



g4mario
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 165
Rejestracja: pn lip 16, 2007 18:57
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: g4mario » pt mar 14, 2008 22:19

obawiam sie, ze z tymi zderzakami moze wyjsc stragan, na Twoim miejscu rozgladalbym sie za czyms orgyginalnym, ja kupilem na allegro spoiler/daszek od r32 musialem sie troche nagimnastykowac zyby to jakos dopasowac! To samo moze byc ze zderzakami, po za tym uwazam, ze widac po nich, ze to zamienniki!


pozdrawiam
Mariusz

Awatar użytkownika
mojama
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 346
Rejestracja: sob cze 23, 2007 17:21
Lokalizacja: wielkopolska

Post autor: mojama » sob mar 15, 2008 20:35

No dobra, dzięki wszystkim, przekonaliście mnie żeby tego nie kupować. Na oryginalne szkoda mi kasy, ale wymyśliłem inny myk w tym temacie, jak uda mi się zrealizować to pochwalę się fotkami, ale to za jakieś 2 tygodnie :pub:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 445 gości