Jakiego użyć kleju przód szyba znów cieknie :/

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Szczepan
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: pt gru 16, 2005 00:43
Lokalizacja: dolnyśląsk

Jakiego użyć kleju przód szyba znów cieknie :/

Post autor: Szczepan » wt mar 04, 2008 22:21

Witam mam mały problemik niedawno wymieniłem przednią szybe i jak były ulewy to mi ciekło przy samej szybie tam gdzie szyba wchodzi w uszczelke to wyciągnełem szybe dałem silikon do wewnątrz uszczelki założyłem szyba i gra już nie ciekło ale teraz zaczeło cieknąć ale gdzie indziej od zewnętrznej strony poprostu z pod uszczelki mi cieknie ale jaja normalnire walcze i walcze uporałem sie z jednym i znów to samo wycieki ale nagorzej że mi cieknie do strony kierowcy i koło skrzynki z bezpiecznikami ścieka :/ i mam pytanie jakiego kleju urzyć bo chce pod uszczelke dać tam gdzie z blachą sie styka a silikonu nie dam bo zabardzo to nie sprzyja na blache jakiś dobry klej szukam który nie szkodzi na blache



Awatar użytkownika
Pablo Corrado
Forum Master
Forum Master
Posty: 1110
Rejestracja: sob lut 26, 2005 21:08
Lokalizacja: Chrzanów

Post autor: Pablo Corrado » śr mar 05, 2008 17:55

Jeśli silikon, to ylko o pH neutralnym, żeby nie żarł blachy, ale lepszy będzie tak jak piszesz klej do szyb samochodowych ( takie czarne mazidło w kartuszu jak silikon). Całkiem dobre i zasychające w godzinę na gotowo są kleje BOLL bodajże "sprint".


Scirocco II 1,6 / Scirocco II 1,8 / Corrado G60 / Corrado 2,0 16V / Golf IV 2,0 / Golf IV GTI / Passat B5FL 1,8T / Golf V 1,4 i 1,6
Sprzedam:
-Uszczelkę głowicy 1,8 T 20V (AGU i innych) GOETZE.
-NOWĄ przepustnicę do 1,4 TSI i innych 03C 133 062S.

Awatar użytkownika
koloko
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 197
Rejestracja: ndz lip 29, 2007 21:50
Lokalizacja: Wrocław - Kozanów
Kontakt:

Post autor: koloko » śr mar 05, 2008 20:03

Też tak miałem, nawet miałem spięcie, nie męcz się z silikonami i klejami,
nowa szyba jest cieńsza niż stara i stara uszczelka będzie cieknąć.
Jeśli będziesz we Wrocławiu podjedź do panów na ul. Torfowej, za 70 zł masz nową uszczelkę i wymianę, naprawdę polecam :)



Awatar użytkownika
Szczepan
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: pt gru 16, 2005 00:43
Lokalizacja: dolnyśląsk

Post autor: Szczepan » czw mar 06, 2008 20:07

Dzieki jak we wrocku bede może skocze uszczelka stara pewnie i już nie trzyma ale mi nie cieknie tam gdzie szyba od wewnętrznej strony tylko od zewnętrznej bo do wewnątrz dałem kleju i trzyma jak narazie teraz musze dać pod uszczelke tam gdzie styka sie z blachą



Awatar użytkownika
piotrekrkk
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 61
Rejestracja: pn paź 08, 2007 20:59
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: piotrekrkk » czw mar 06, 2008 23:07

Pablo , to czarne mazidło jest najlepsze na wszystko :okej: duzo kleju za grosze , centralnie do wszystkiego



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 425 gości