Błąd poduszki powietrznej

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

manik2007
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: sob wrz 15, 2007 11:16
Lokalizacja: Góra Kalwaria

Błąd poduszki powietrznej

Post autor: manik2007 » pn mar 03, 2008 19:03

Witam mam pytanko czy wiecie jak usunąć błąd poduszki domowym sposobem bezingerencji komputera. Słyszałem, że można tozrobić pokrętłami w desce odpowiedzialnymi za ustawienie zegara lub reset kilometrów, nie wiem na ile jest to prawdą?
Ostatnio zmieniony pn mar 03, 2008 20:54 przez manik2007, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
cylinder
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 904
Rejestracja: czw gru 28, 2006 13:11

Re: Poduszkpowietrzna

Post autor: cylinder » pn mar 03, 2008 19:14

manik2007 pisze:Witam mam pytanko czy wiecie jak usunąć błąd poduszki domowym sposobem bezingerencji komputera. Słyszałem, że można tozrobić pokrętłami w desce odpowiedzialnymi za ustawienie zegara lub reset kilometrów, nie wiem na ile jest to prawdą?
Trzeba podłaczyc kompa, inaczej nie skasujesz błedu, pokretła Ci nie pomoga w tym, nimi mozesz jedynie skasowac serwis na wyswietlaczu jak sie wyswietla.



Awatar użytkownika
jurii21
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 95
Rejestracja: pt paź 26, 2007 22:51
Lokalizacja: Dąbrowy
Kontakt:

Re: Poduszkpowietrzna

Post autor: jurii21 » pn mar 03, 2008 20:34

manik2007 pisze:Witam mam pytanko czy wiecie jak usunąć błąd poduszki domowym sposobem bezingerencji komputera. Słyszałem, że można tozrobić pokrętłami w desce odpowiedzialnymi za ustawienie zegara lub reset kilometrów, nie wiem na ile jest to prawdą?

ja proponuje najpierw zdiagnozować za pomocą vaga i usunąć usterkę a dopiero wykasować błąd


Maciek

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 347 gości