VW III 2.0 GTI 16V - GAŚNIE

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

los

VW III 2.0 GTI 16V - GAŚNIE

Post autor: los » sob maja 28, 2005 15:55

Mam pewien problem z moim VW GTI 16v 3. Gasł mi podczas jazdy myślałem że to kabel od cewki do kopułki bo był przełamany wymieniłem go ale dalej to samo. Pojechałem na komputer najpierw pokazał 17 błędów po zresetowaniu błędów już nie było. Troche pojeżdziłem i wszystko było dobrze do dziś kiedy zgasł mi na krzyżówce na wolnych obrotach boje się że znowu będzie mi gasł w czasie jazdy.Kiedy już zgaśnie to nie mogę go odpalić przez 20 sekund. Co to może być? pomózcie prosze.



staszek1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: sob paź 02, 2004 21:14
Lokalizacja: zakopane
Kontakt:

elo

Post autor: staszek1 » sob maja 28, 2005 16:03

a jakie bledy pokazal vag ?
czy auto jezdzi caly czas normalnie(nie muli,szarpie...) ?
sprawdz wszystkie podcicnienia,
i to :( moj przypadek , tak samo jak u Ciebie sie dzialo)
czunik temperatury , czy nie jest gdzies urwany kabel , i czy wszystkie czujniki sa sprawne



Awatar użytkownika
briano
Kozak
Kozak
Posty: 770
Rejestracja: wt gru 28, 2004 14:47
Lokalizacja: Podlaskie
Kontakt:

Re: elo

Post autor: briano » sob maja 28, 2005 17:48

staszek1 pisze:a jakie bledy pokazal vag ?
czy auto jezdzi caly czas normalnie(nie muli,szarpie...) ?
sprawdz wszystkie podcicnienia,
i to :( moj przypadek , tak samo jak u Ciebie sie dzialo)
czunik temperatury , czy nie jest gdzies urwany kabel , i czy wszystkie czujniki sa sprawne
Na moje oko jak by czujnik był uszkodzony to by błędu nie dało się wykasować , chyba że gdzieś nie łączy chwilowo to wtedy bardziej.
U mnie też coś podobnego się dzieje tylko gaśnie różnie przy wyższych obr i przy niższych i też nie moge dojść o co chodzi a smochód też dopiero po 20-40sek odpala, looknij wątek kilka postów niżej



Baster
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 127
Rejestracja: sob maja 07, 2005 02:05
Lokalizacja: Lezajsk
Kontakt:

Post autor: Baster » sob maja 28, 2005 18:47

Ja mielem to samo.... przeczysc czujnik temperatury w dolocie czy twoj silnik to ABF ?? na wszelki wypadek sprawdz kopulke zaplonowa



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 439 gości