[MK 3]Drązek kierowniczy-wymiana.

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

THOMO
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 73
Rejestracja: sob maja 07, 2005 23:26
Lokalizacja: mazowieckie
Kontakt:

[MK 3]Drązek kierowniczy-wymiana.

Post autor: THOMO » czw maja 26, 2005 19:36

czy z wymiana drazka kierowniczego koniecznie musze udac sie do warsztatu?..w jaki sposób sprawdzic czy drazek jest do wymiany , czy usterka tkwi w czyms innym..samochód "wozi" po drodze szczegolnie przy ostrym dodawaniu gazu, hamowaniu i w koleinach..Jest to golf III 94 1,9 TDI 90KM


melu

cobra333
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 420
Rejestracja: wt lis 02, 2004 13:43
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: cobra333 » czw maja 26, 2005 19:57

O tam duzo moze być wytrzepane - tuleje wahacza koncówki wahacza drążki kier poruszaj kołem w prawo w lewo - drążki kier , lub góra dół na podniesionym - koncówka wahacza najlepiej podjedż na trzepaki


MORE POWER

endriu
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 132
Rejestracja: ndz lis 07, 2004 14:57
Lokalizacja: bogatynia
Kontakt:

Post autor: endriu » czw maja 26, 2005 21:59

tak ,najjepiej pojechać na szarpaki ale dodatkowo podniesienie przodu i tak jak napisano-kołami na boki a druga osoba sprawdza połączenia ukł.kierowniczego.wymianę tego drążka lepiej zlecić fachowcowi-ja wkręcam go na klej do gwintów no i obowiązkowo zbieżność.



THOMO
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 73
Rejestracja: sob maja 07, 2005 23:26
Lokalizacja: mazowieckie
Kontakt:

Post autor: THOMO » pt maja 27, 2005 17:03

mozecie opisac dokładniej sposób wymiany?..a moze dysponujecie jakas lektura na ten temat..znajomy sam ustawiał sobie zbierznosc..jak mu to wyszlo nie pytałem ..podobno dobrze.


melu

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 378 gości