Głośna praca silnika ABD

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
bartekpsp
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: wt maja 29, 2007 20:28
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Głośna praca silnika ABD

Post autor: bartekpsp » sob lut 23, 2008 19:32

Witam :bigok:

Mam takie pytanie.Czy inni też tak mają jak ja: Otoż mam golfika III 1,4 ABD i zauwazylem ze chodzi on tak glosno:). Tzn nie jest tak glosny jak np diesel ale nie jest tak cichy jak np 1,8:).Tak pisze bo sluchalem pracy silnika tych golfow i to stwierdzam:). sasiad ma tez taki silnik jak ja i tez tak chodzi jak moj. Silnik mam sprawny, co tzreba wymienione:). Kiedys czytalem ze wlasnie tak 1,4 chodza.Czy to prawda u innych tez? Pozdrawiam i czekam na odpowiedz:) :bigok:
Ostatnio zmieniony sob lut 23, 2008 21:12 przez bartekpsp, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
upel
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 148
Rejestracja: śr cze 06, 2007 22:17
Lokalizacja: okolice Warszawy
Kontakt:

Post autor: upel » pt mar 07, 2008 20:56

Tak, prawda. Ciepły chodzi cicho, ale taki zimny po nocy "zaciąga" trochę jak diesel :). Na początku jak go kupiłem to na drugi dzień aż zajrzałem w dowód, czy to nie diesel ;)


...::: Znalazłeś rozwiązanie problemu? Napisz, a na pewno komuś pomożesz :):::...

Awatar użytkownika
Baracus86
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 330
Rejestracja: pt sie 03, 2007 10:34
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Baracus86 » pt mar 07, 2008 21:04

hmn a ja sie nie przysłuchiwałem ale nie przypominam sobie żeby klekotał :grin: na pewno jak teraz jest tak zimno to na początku przebiera jak mu sie przytrzymuje na obrotach ale to normalne :bajer:


:satan: My DEVIL :satan: juz nie ma :(
Jest e36 M52b25 :)
Obrazek

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 281 gości