Amortyzatory + Sprezyny Pomocy

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

grax
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 220
Rejestracja: śr mar 02, 2005 18:15
Lokalizacja: Kołobrzeg
Kontakt:

Amortyzatory + Sprezyny Pomocy

Post autor: grax » śr lut 20, 2008 23:10

Witam. Mam mozliwosc kupic na przod i tyl amory + sprezyny, ale nie wiem jakie to sa. Prosze o pomoc w rozpoznaniu parametrow oraz o ile obnizaja i czy sa dobre...i ile za taki komplet moge dac max, aby bylo okazyjnie. Z tego co wiem to sa od Vento i ponoc beda pasowaly idealnie do Mk3III 1,8 GT ..


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

prosze o pomoc
Ostatnio zmieniony śr lut 20, 2008 23:12 przez grax, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
martinez.szarek
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 193
Rejestracja: pn paź 22, 2007 00:03
Lokalizacja: Szczecin/Gryfino
Kontakt:

Post autor: martinez.szarek » czw lut 21, 2008 07:40

Czerwone tył SUPERSPORTY to -40 mm = co do jakości to kiepska z racji producenta.
Przód żółte jakaś bez firmówka wygląda na -60 mm = co do jakości pewnie też słabiutka.

Ja bym nie kupował, bo trzeba zapłacić mechanikowi za założenie a za ...?? 2 miechy ściągać bo się sypało i 2 razy robotę robić :pub:


obecny projekt: PASSEK VARIANT http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=3218611#3218611
poprzedni projekt: MK3 VARIANT GT http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=141026&postdays=0&postorder=asc&start=0

Awatar użytkownika
cegla66
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 176
Rejestracja: śr lis 08, 2006 11:30
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: cegla66 » czw lut 21, 2008 11:59

witam.jak cos mam kompet do sprzedania ( przod z amorami -60, tyl -40 na seryjne amory) Niestety nie ma nigdzie oznaczenia producenta. Przednie amorty byly sprawdzane 2 miesiace przed zdjeciem i wykazaly 80 % sprawnosci. Ja jednak zalozyłem serie bo nie lubie takiej deski.zawieszenie pochodzi z niemiec (zalozone w aucie jak kupowalem). oddam za 200 bo itak mi lezy w garazu. jak cos pw. emocje gwarantowane.hehe


Zbieram na Passata B5 TDI.Kiedy zbiore nie wiadomo.Zainteresowanych sponsoringiem zapraszam na priv xD
OBNIŻENIU ZAWIECHA MÓWIE STANOWCZE NIE!

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 502 gości