[mk2] Montaż rozpórki

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Nightkin
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: śr lut 02, 2005 17:52
Lokalizacja: Dzierżoniów
Kontakt:

[mk2] Montaż rozpórki

Post autor: Nightkin » śr maja 25, 2005 15:46

Mam prośbę - czy mógłby mi ktoś powiedzieć jak się montuje rozpórkę na kielichy (górną)? Słyszałem że należy podnieść auto za miskę olejową i wtedy przykręać ale nie znam szczegułów :otepienie:
z góry dzięki



cobra333
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 420
Rejestracja: wt lis 02, 2004 13:43
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: cobra333 » śr maja 25, 2005 17:08

Ciekawe czy ta miska wytrzyma jak ją podlewarujesz rozpórka ma stabilizować zto na zakrętach bo blacha się wygina i gniazda amorków Jak kupiłeś oryginalną rozp. to powinna pasować po zdjęciu kielichów


MORE POWER

HaiFisch
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 98
Rejestracja: pt paź 29, 2004 18:20
Lokalizacja: Kraków
Auto: VW JETTA mk2

Post autor: HaiFisch » czw maja 26, 2005 12:16

nie za miske tylko pod belke trzeba wsadzic krokodyla i najlepiej postawic go na kobylkach. ja tez bede zakladal i mam przykrecana do kielichow wiec trzeba bedzie wywiercic 4 otwory, a zeby przykrecic to trzeba odkrecic amory z gory i opusic cale kolumny aby tam jakis dostep byl. inaczej tego nie widze.


[url=http://www.tkk.org.pl]TUNING KLUB KRAKÓW[/url]

Awatar użytkownika
TAZ
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 6292
Rejestracja: pn sie 23, 2004 21:35
Lokalizacja: PRL- Świętokrzyskie
Kontakt:

Post autor: TAZ » czw maja 26, 2005 12:23

Miska olejowa jest bardzo mocna, więc można za nią podnosić. A podnosi się po to żeby auto wróciło do prawidłowych wymiarów, w różnych miejscach konstrukcji. Kielichy potrafią się rozszerzyć nawet o 8mm co według mnie jest dużą wartością.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 299 gości