Parownik

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Grzebaluch
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 171
Rejestracja: wt sty 08, 2008 15:56
Lokalizacja: Dudidze Kolonia
Kontakt:

Parownik

Post autor: Grzebaluch » wt lut 12, 2008 22:46

Wyam wszystkich.Mam male pytanko co do parownika. Dgy odpale rano samochod na gazie to mam bardzo niskie obroty a gdy sie silnik zagrzeje to obroty wzrastaja do dobrego stanu. Gdy podkrece obroty na parowniku gdy jest zimny to znowusz ma za duze jak sie zagrzeje :grrr: i tak w kolko.Czego to jest wina membramy na parowniku wspomne ze pare razy mi parownik zamarzl moze sie cos uszkodzilo???MK2 NZ 1.3 Pomozcie
Ostatnio zmieniony wt lut 12, 2008 22:48 przez Grzebaluch, łącznie zmieniany 1 raz.


Autka to skarbonki ale jakie piekne jak ja je kocham!!!!

Awatar użytkownika
zodiak
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2584
Rejestracja: pn sty 03, 2005 00:17
Lokalizacja: gdzieś w Polsce

Post autor: zodiak » wt lut 12, 2008 22:50

Zasadniczo należy ustawić obroty tak aby były prawidłowe po nagrzaniu silnika. Na gaz powinno się przełączać już na ciepławym silnku inaczej membranę w parowniku szybko szlag trafia. Skoro "parę razy" zamarzł ci parownik to albo masz coś nie tak podłączeniem "wody" do parownika lub zdecydowanie za wcześnie przełączasz na gaz.


Zagazowany KR już sprzedany :( , teraz jeżdzi się ABFem :) Abf czyli Abfahrt
Nad ranem:
-żona :gdzie byłeś mordo?!!
-on : na Fylypynach.

Grzebaluch
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 171
Rejestracja: wt sty 08, 2008 15:56
Lokalizacja: Dudidze Kolonia
Kontakt:

Post autor: Grzebaluch » wt lut 12, 2008 23:16

parownik zamarzl mi poniewaz milaem problem z chlodzeniem (zapowietrzal mi sie uklad) ale juz wszystko w porzadku. A co do obrotow na zimnym moj znajomy ma golfika i caly czas odpala na gazie i nie ma zadnego problemu z obrotami :hmm: a u mnie albo za wysokie albo za niskie pewnie przez to ze zamarzl to membrame szlak trafil??


Autka to skarbonki ale jakie piekne jak ja je kocham!!!!

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 207 gości