Jak wyciągnąć półkę z konsoli?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Cris
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 62
Rejestracja: wt gru 05, 2006 00:06
Lokalizacja: zach.-pom.

Jak wyciągnąć półkę z konsoli?

Post autor: Cris » pt lut 01, 2008 01:01

Hej. W jaki sposób można wyciągnąć półkę z konsoli środkowej? Denerwuje mnie strasznie trzeszczenie dochodzące z konsoli. Dzisiaj wyciągnąłem radio i próbowałem coś tam poszperać, przytrzymywać w czasie jazdy po dziurach itd. Myślę, ze prawdopodobnie trzeszczy właśnie półka, która znajduje się nad radiem a pod uchwytami na kubki. Nie mam pojęcia jak ją wyciągnąć więc jeśli ktoś wie to proszę o pomoc. I przy okazji: panel klimatronika też można jakoś wyciągnąć? Gdy już będę grzebał to może podmienię sobie wszystko i wrzucę półkę na sam dół a wyżej radio i klimatronik.



Awatar użytkownika
cinek2004
"
Posty: 1795
Rejestracja: pn cze 04, 2007 08:01
Lokalizacja: Warszawa - WB

Post autor: cinek2004 » pt lut 01, 2008 08:30

Polka jest na wcisk.
Climatronika nie przerzucisz, gdyz jest przykrecany i nie bedzie jak go zamocowac. Chyba ze troche podlubiesz.
Polke mozesz zamienic miejscami z radiem ale potrzebna jest od Passata. Twoja po zamianie miejsc bedzie odwrocona. Tzn tymi kratkami do dolu i wszystko sie bedzie wysypywac. Kilka osob przerabialo fabryczna polke zeby pasowala tam gdzie radio ale nie wiem co robili.
Gdybys wczesniej napisal, to mialem na sprzedaz poleczke od Passata ale juz poszla.
A trzeszczec Ci moze w miejscu gdzie konsola sie styka z tunelem, w ktorym jest przednia popielniczka. Na bokach jest naklejony filc, mogl sie przetrzec lub zsunac. Sprawdz to w pierwszej kolejnosci.
Pozdrawiam!



Awatar użytkownika
Cris
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 62
Rejestracja: wt gru 05, 2006 00:06
Lokalizacja: zach.-pom.

Post autor: Cris » pt lut 01, 2008 13:01

A w jaki sposob wyciagnac ta polke? Da rade z zewnatrz jakos czy musze najpierw radio wyciagnac i wtedy gdzies od spodu cos odhaczyc?
Dzieki za pomoc. Punkcik juz dalem :)



machonej
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: ndz maja 06, 2007 23:38
Lokalizacja: Ciechanów

Post autor: machonej » pt lut 01, 2008 13:13

Półkę latwiej bedzie ci wyciognoc jak nie bedzie radia. wystarczy ze ją chwycisz za spód i pociagniesz do siebie. Nic nie trzeba podważac.
A co do zamiany miejscami radia z półką to moze okazac sie rozwiązaniem nie praktycznym jak często kożystasz z uchwytów na napoje. bo w momęcie jak wstawisz kubek to będziesz miał utrudniony dostęp do radia no i istnieje ryzyko zalania radia napojem.



Awatar użytkownika
Cris
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 62
Rejestracja: wt gru 05, 2006 00:06
Lokalizacja: zach.-pom.

Post autor: Cris » pt lut 01, 2008 13:16

Dzieki za szybka odpowiedz, wlasnie wybieralem sie do garazu. Zamieniac chcialem przy okazji, ale skoro klimatronik nie tak latwo zamienic i polka tez nie pasuje nizej to nie bede grzebal. Glownie chodzi mi o to trzeszczenie. Ide pogrzebac.



Awatar użytkownika
pszczyna
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2558
Rejestracja: śr lut 08, 2006 21:54
Lokalizacja: Pszczyna .Śląsk
Kontakt:

Post autor: pszczyna » pt lut 01, 2008 20:14

cinek2004 pisze:Polke mozesz zamienic miejscami z radiem ale potrzebna jest od Passata. Twoja po zamianie miejsc bedzie odwrocona. Tzn tymi kratkami do dolu i wszystko sie bedzie wysypywac. Kilka osob przerabialo fabryczna polke zeby pasowala tam gdzie radio ale nie wiem co robili.
Nie był bym sobą gdybym nie sprostował!!!!!
pułke można nabyć w ASO lecz i oni są zdezorientowani że takowa jest i istnieje z wersji DIESLA ma inaczej ułożone wąsy które wchodzą w prowadnice a za takie cóś życzą sobie sowicie 120zł/st lecz nozna inaczej!!! obciąć te wąsy i wówczas półkę wkładamy odwrotnie lecz musimy ją od tyłu umocować -usztywnić np: taśmą plastikową tzw ściągacz do kabli
Ostatnio zmieniony pt lut 01, 2008 20:16 przez pszczyna, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
cinek2004
"
Posty: 1795
Rejestracja: pn cze 04, 2007 08:01
Lokalizacja: Warszawa - WB

Post autor: cinek2004 » pt lut 01, 2008 22:53

pszczyna, w klekotach sa inne polki?



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 518 gości