problem z elektryczny szybami

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
yank
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 613
Rejestracja: śr lut 15, 2006 09:25
Lokalizacja: Zebrzydów/Świdnica
Kontakt:

problem z elektryczny szybami

Post autor: yank » pn sty 28, 2008 19:22

Witam, mam pytanie dotyczące elektrycznych szyb pojawił sie dziś u mnie dziwny objaw, przy zamykaniu drzwi kluczykiem przytrzymałem go troche dłużej i otworzyły mi sie szyby . Czym to jest spowodowane? mam coś źle podłączone? czy to jest moduł domykania szyb który działa również w drugą strone? :bajer: proszę o rady co mam sprawdzić.



Awatar użytkownika
wolfzan
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 906
Rejestracja: sob cze 23, 2007 08:43
Lokalizacja: Wrocław/Nisko
Kontakt:

Post autor: wolfzan » pn sty 28, 2008 19:43

Jak masz otwarte i zamykasz kluczykiem, to szyby powinny się zamknąć. Jak otwierasz drzwi i przytrzymasz kluczyk, to szyby powinny się otworzyć.



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » pn sty 28, 2008 19:50

yank pisze:proszę o rady co mam sprawdzić.
napisz jak poza tym szyby działają? OK? Zacznij od bezpieczników, jeden w dolnym rzędzie (nie pamiętam który) i drugi taki zielony w gnieździe dodatkowym nad skrzynka bezpieczników


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
korsarz
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 116
Rejestracja: pt lis 25, 2005 22:02
Lokalizacja: Frampol
Kontakt:

Post autor: korsarz » pn sty 28, 2008 20:19

Jak byś sprawdził w drugą stone to powinny się domknąć tylko tak jakby odwrotnie masz bo przy zamykaniu powinny się domykac a nie otwierać :). U mnie nie działało do czasu jak rozebrałem zamek i przeczyściłem styki teraz jak zamykam zamek i przytrzymam chwile to się domykają szybki, a jak otwieram i przytrzyam to się otworzą, czasem przydatne :)



TOMMy_VW
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 435
Rejestracja: ndz cze 03, 2007 11:24
Lokalizacja: SY

Post autor: TOMMy_VW » pn sty 28, 2008 22:50

wolfzan pisze:Jak masz otwarte i zamykasz kluczykiem, to szyby powinny się zamknąć. Jak otwierasz drzwi i przytrzymasz kluczyk, to szyby powinny się otworzyć.
Otwiera się 1/4 szybek? To jest wentylacja.

[ Dodano: 28 Sty 2008 21:51 ]
Czy jakoś tak się to nazywa.


[img]http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF[/img] [url=http://tnij.org/pisownia_pcf][color=red]Piszę poprawnie po polsku[/url][/color].

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 145 gości