trzeszczace drzwi....

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

DjMantis
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: czw lis 02, 2006 16:51
Lokalizacja: Szczecin

trzeszczace drzwi....

Post autor: DjMantis » ndz sty 27, 2008 18:09

witam
problem polega nie na zle przykreconej tapicerce drzwi tylko chyba w zawiasach.
drzwi ( tak mi sie wydaje przynajmniej) nie sa opuszczone bo zamykaja sie oki tylko przy wiekszych predkosciach slychac swist powietrza oraz na wyborach zaczyna cos trzeszczec jak niby plastiki... choc gdy otworze drzwi w czasai jazdy po wertepach dzwiek zanika i jest cisza...
moglby mi ktos cos doradzic???
bede wdzieczny.
pozdrawiam
Daniel



Awatar użytkownika
pszczyna
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2558
Rejestracja: śr lut 08, 2006 21:54
Lokalizacja: Pszczyna .Śląsk
Kontakt:

Post autor: pszczyna » ndz sty 27, 2008 18:34

Zdejmnij tepicerkę i sprawdź czy masz wszystkie okrągłe kołki które trzymają tapicerkę i podczas montażu upewnij sie czy nie wypadają



DjMantis
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: czw lis 02, 2006 16:51
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: DjMantis » ndz sty 27, 2008 18:39

no wlasnie rozbieralem wszystko i nawet sie przejechalem autem bez tapicerki i nic nie dalo... mysle ze moze byc luz na zawiasach i dlatego tak skrzypi... wydaje mi sie ze one sie przesuwaja horyzontalnie bo slychac te trzaski przy ruszaniu i hamowaniu ... mniej na wybojach. jutro zalatwie torx'a to poproboje... podeslijcie jakies pomysly co i jak bo moze to nei to co mysle...

[ Dodano: 27 Sty 2008 21:40 ]
odkrylemn ze jak naciskam na miejsce zaznaczone na zdjeciu slychac chrobotanie...
ktos cos doradzi??? zawias czy co??? Obrazek



kamykgs1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 49
Rejestracja: pt wrz 08, 2006 21:16
Lokalizacja: kwn

Post autor: kamykgs1 » wt sty 29, 2008 08:38

witaj kolego! u mnie jest dokladnie to samo i jestem w 90%pewien ze to zawiasy... takie skrzypienie dziwne slychac, ja zrobilem tak : podczas jazdy kolezka jechal z otwartymi drzwiami i nawet przez sekunde nie zatrzeszczalo, jak tylko zamknal zaczelo. u mnie raczej napewno zawiasy...

pozdrowki



oli1975
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: sob kwie 22, 2006 18:04
Lokalizacja: gdansk

Post autor: oli1975 » wt sty 29, 2008 13:06

Miałem to samo w Borze.Problem jest banalny wystarczy napchac do wewnatrz zamka tawotu.Mozna tez przesmarowac zawiasy.Działa na 100%



mmmmat
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 160
Rejestracja: pn lis 19, 2007 17:34
Lokalizacja: Ślask
Kontakt:

Post autor: mmmmat » wt sty 29, 2008 16:51

tez myslalem ze to gumy potem tapicerka i nic i dzisaj wzialem lekko przesunalem te ucho od rzwi co jest na koroseri na ktora nachodzi zamek i jak reka odjal



Mash
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 87
Rejestracja: sob kwie 08, 2006 23:08
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Mash » wt sty 29, 2008 17:06

siemanko

ja mam podobny problem, ale zero luzow na zawiasach itp po paru probach zauwazylem ze trzeszczenie pochodzi z okolic szyby tak jakby trzeszczala w gornej uszczelce jakby za malo trzymala czy cos, otworzy sie szybe nawet o 1 cm i juz nie trzeszczy, ciekawe czy wymiana uszczelki zalatwi sprawe czy to jakas prowadnica podnosnika szyby

pozdrawiam
Ostatnio zmieniony wt sty 29, 2008 17:07 przez Mash, łącznie zmieniany 1 raz.



robertrog
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 273
Rejestracja: sob gru 01, 2007 10:16
Lokalizacja: Warszawa - Rembertów
Kontakt:

Post autor: robertrog » śr sty 30, 2008 11:12

możesz jeszcze smarem teflonowym przesmarować uszczelki ,też potrafią skrzypieć przy ocieraniu się o nie drzwi



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 451 gości