Zawieszenie mk3

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
tomileszek
VW.tomi.pl
VW.tomi.pl
Posty: 99
Rejestracja: śr gru 22, 2004 22:24
Lokalizacja: Kłobuck
Kontakt:

Zawieszenie mk3

Post autor: tomileszek » czw maja 19, 2005 12:48

Witam.
Bylem ostatnio w pewnej stacji diagnostycznej na szarpakach, poniewaz samochod sciagalo w lewa strone. Gosciu powiedzial mi ze do wymiany mam tuleje metalowo-gumowe dolnego wachacza oraz koncowki drazkow. Mam do was pytanko ile moze takie cos kosztowac i ile kolo powinien krzyknac za wymiane tych elementow. Czy moze sam dam rade to wymienic. Kiedys wymienialem wachac oraz inne elementy zawieszenia w maluchu i troche kapuje. Czy trzeba miec jakies specjalistyczne narzedzia (sciagcze lub itp.) Poznej podjechalbym na stacje tylko na zbieznosc.


Dude wher's your car?

Awatar użytkownika
Alib
Red ARROW
Red ARROW
Posty: 131
Rejestracja: sob mar 05, 2005 16:05
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: Alib » czw maja 19, 2005 15:30

końcówka 35 wymiana jakieś 15!!


Alib RULES!! in Rzeszów!!! Pozdro600!!!

Awatar użytkownika
RALFI
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 321
Rejestracja: śr sty 19, 2005 14:08
Lokalizacja: W-WA

Re: Zawieszenie mk3

Post autor: RALFI » czw maja 19, 2005 15:44

tomileszek pisze:Witam.
Bylem ostatnio w pewnej stacji diagnostycznej na szarpakach, poniewaz samochod sciagalo w lewa strone. Gosciu powiedzial mi ze do wymiany mam tuleje metalowo-gumowe dolnego wachacza oraz koncowki drazkow. Mam do was pytanko ile moze takie cos kosztowac i ile kolo powinien krzyknac za wymiane tych elementow. Czy moze sam dam rade to wymienic. Kiedys wymienialem wachac oraz inne elementy zawieszenia w maluchu i troche kapuje. Czy trzeba miec jakies specjalistyczne narzedzia (sciagcze lub itp.) Poznej podjechalbym na stacje tylko na zbieznosc.
TULEJE METALOWO GUMOWE NA JEDNĄ STRONE OKOŁO 30ZŁ



cobra333
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 420
Rejestracja: wt lis 02, 2004 13:43
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: cobra333 » czw maja 19, 2005 19:13

sam tuleji metalowo gumowych nie wymienisz chyba ze masz PRESSA do wyciskania tulei guma kosztuje 20 wymiana z 30 - 40 = 70 za 85 kupisz cały nowy wachacz z 2 gumami prod polskiej koncówkę nie problem wymienić samemu ok 35 zł


MORE POWER

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 397 gości