licznik MK3 mam pytanie co i jak ????? :)

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

spiderek12a

licznik MK3 mam pytanie co i jak ????? :)

Post autor: spiderek12a » śr maja 18, 2005 18:35

witam szukam pomocy w spraie jak moge cofnac licznik golfie 3 posiadam cos takiego jak interfejs co dalej ??? jaki program i co i jak kroczek po kroczku prosze o pomoc ?? Dzieki



cobra333
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 420
Rejestracja: wt lis 02, 2004 13:43
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: cobra333 » śr maja 18, 2005 19:52

to zalezy jaki liczni i jaki rocznik golfa i czy wtuczka to OBD1 czy 2 zazwyczaj tylko interfrjs na MAX 232 łączy się z zegarami program V2, V1, ale najlepiej zdjąć licznik wylutowac eprom albo sie wpiąć pod niego zrobić zrzut obliczyć nowy przebieg i heja dla amoatorów jest to nie do zrobienia


MORE POWER

spiderek12a

Post autor: spiderek12a » śr maja 18, 2005 20:25

czy trudna jest obsluga tego programu bo posiadam wlasnie taki interfejs jak mi pisales moze jeszcze jakies wskazwki ?? jak sie zabrac do tego bez wyciagania licznika ??



majkel
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 314
Rejestracja: pt sie 27, 2004 22:52
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: majkel » śr maja 18, 2005 21:51

Z tego co wiem to Vagiem w mk3 nic nie zdziałasz w liczniku. Tylko walka z epromem. I po co chcesz cofać??? Naciągnąc kogoś na mniejszy przebieg????
Uwielbiam takich gości



Awatar użytkownika
lolo_golf
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2756
Rejestracja: śr mar 16, 2005 23:40
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: lolo_golf » śr maja 18, 2005 22:01

Ludzie święci :panna: P O J E B A Ł O was?? ze sie tak delikatnie wyraze! :goof: Tlumaczycie jakiemuś łepkowi jak cofnąć licznik w golfie... :panna: I potem ktos kupi takiego zajechanego złoma z malym przebiegiem i bedzie mowil wszystkim do okola jakie to Volkswageny sa do dupy!!!Oj ludzie.... :otepienie:



ku_bi
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2202
Rejestracja: pn wrz 13, 2004 20:51
Lokalizacja: ex4
Kontakt:

Post autor: ku_bi » śr maja 18, 2005 22:21

lolo_golf pisze:Ludzie święci :panna: P O J E B A Ł O was?? ze sie tak delikatnie wyraze! :goof: Tlumaczycie jakiemuś łepkowi jak cofnąć licznik w golfie... :panna: I potem ktos kupi takiego zajechanego złoma z malym przebiegiem i bedzie mowil wszystkim do okola jakie to Volkswageny sa do dupy!!!Oj ludzie.... :otepienie:
nic się nie martw, nie tak łatwo jest cofnąć licznik, predzej można go skopać niż zrobić to samemu



cobra333
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 420
Rejestracja: wt lis 02, 2004 13:43
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: cobra333 » śr maja 18, 2005 22:26

dlatego mówię ze amator sobie nie poradzi A kto powedział ze ktoś komuś daje wskazówki ?????? dłłłługa droga a to racja ze łatwiej skopać niz cofnąć


MORE POWER

Awatar użytkownika
lolo_golf
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2756
Rejestracja: śr mar 16, 2005 23:40
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: lolo_golf » czw maja 19, 2005 09:17

No wiem ze trudno ale wiecie denerwuja mnie tacy goscie bo sam nie dawno kupowałem golfa i wlasnie na to najbardziej zwracalem uwage :hmm: Cofnie licznik ty sie niedajboze nie kapniesz i kupisz takiego zloma i potem masz same problemy,juz lepiej wiedziec jaki ma przebieg kupic go taniej i poniej miec na wymiane czesci jak cos :hmm:
Pozdrawiam



tomaszg
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: wt lip 05, 2005 22:45
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: tomaszg » śr lip 13, 2005 22:00

Wlasnie, w moim liczniku nie ma calej cyferki w przebiegu i w ogole nie wyswietla zegarka. Ew. cos widac (kreski) jak sie licznik nagrzeje od slonca. Przebieg 232 tys. wiec trudno mi uwierzyc ze ktos krecil przy liczniku. Przeczyscic styki?


Pozdrawiam
Gregor

Golf III Variant 1.8 75KM 95 r.

BruceLee30
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 873
Rejestracja: pt lis 05, 2004 14:18
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontakt:

Post autor: BruceLee30 » śr lip 13, 2005 23:01

tomaszg pisze:Wlasnie, w moim liczniku nie ma calej cyferki w przebiegu i w ogole nie wyswietla zegarka. Ew. cos widac (kreski) jak sie licznik nagrzeje od slonca. Przebieg 232 tys. wiec trudno mi uwierzyc ze ktos krecil przy liczniku. Przeczyscic styki?
mam to samo niestety nawet wymienilem wyswietlacz i pupa wlasnie nabylem nwe licznik :)



Awatar użytkownika
Corvax
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 2577
Rejestracja: wt wrz 21, 2004 15:21
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:

Post autor: Corvax » czw lip 14, 2005 01:36

Tak jak Cobra powiedział, niech cofa śmiało, akurat w mk3 trzeba miec o tym pojecie, skończy się jak zwykle na nowym liczniku ...


Pozdor
Corvax | A4 1.8tQ BEX | MK7 Alltrack 1.8TSI CJSB

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 149 gości