problem ze sprzegłem

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

przemas1983
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 125
Rejestracja: wt sty 08, 2008 14:45
Lokalizacja: Grudziądz
Kontakt:

problem ze sprzegłem

Post autor: przemas1983 » ndz sty 20, 2008 20:07

chodzi o to ze nie wysprzegla mi na postoju. jak chce uruchomic silnik niemoge wrzucic biegu dopiero po kilkunastu razach nacisniecia na pedał dopiero działa normalnie. ale na właczonym silniku działa normalnie.pedał sprzegla bierze wysoko. własnie co go dopiero kupiłem i poprzednio jezdziły nim kobiety i napewno sprzegło jest spalone bo cos tam mechanik mówił. ogólnie niewiem czy to jest samoregulator czy jakis syf na sprzegle ze sie niechce odkleić. dzieki za podpowiedzi pzdr



bettek
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 237
Rejestracja: pn lip 24, 2006 11:01
Lokalizacja: z Tyndy :)
Kontakt:

Post autor: bettek » ndz sty 20, 2008 20:09

moim zdaniem tarcza może być zużyta - docisk tak samo


BETTEK

[url=http://ilespala.pl/podsumowanie/932][img]http://ilespala.pl/obrazek/932/3/1[/img][/url]

Awatar użytkownika
zbysio84
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 44
Rejestracja: czw paź 25, 2007 18:10
Lokalizacja: Ząbki
Kontakt:

Post autor: zbysio84 » ndz sty 20, 2008 20:34

przemas1983 pisze:niewiem czy to jest samoregulator czy jakis syf na sprzegle
W przypadku samoregulatora to raczej na wyłączonym silniku miałbyś ok a na włączonym problem (możesz sprawdzić to sam, otwórz maskę i sprawdź czy na lince robi się luz. Musisz linkę złapać przy samym dole i poruszaj do góry tak jakbyś się świństwem bawił :grin: ). Moim zdaniem to podobnie jak mówi bettek problem z tarczą i dociskiem. Może tarcza się przykleja to niestety będziesz miał koszty


VW jest Bogiem a GOLF nałogiem

przemas1983
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 125
Rejestracja: wt sty 08, 2008 14:45
Lokalizacja: Grudziądz
Kontakt:

..

Post autor: przemas1983 » ndz sty 20, 2008 20:46

tylko wlasnie kupiłem golfa i jestem zielony gdzie co jest ogólnie jak by mi ktos foto przesłąl gdzie to jest to by mi bardzo pomógł w osatetcznosci pojade do mechanika ale wiadomo ze oni chca kasy a nic nierobia



Awatar użytkownika
zbysio84
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 44
Rejestracja: czw paź 25, 2007 18:10
Lokalizacja: Ząbki
Kontakt:

Re: ..

Post autor: zbysio84 » ndz sty 20, 2008 21:05

niestety nie mam możliwości zrobienia zdjęcia bo ja jeżdżę dieselem ale popatrzyłem na allegro na zdjęcia i prawdopodobnie linka sprzęgła znajduje się między akumulatorem (z lewej strony) a kopułką ( z prawej strony). To taki czrny w miarę gruby przewód, wychodzi jakby od kabiny a wchodzi w dół, ale na 100% pewien nie jestem czy w benzyniakach to ten bo w dieselach znajduje się w tym miejscu

[ Dodano: 21 Sty 2008 11:11 ]
wejdź na podany adres. W moim samochodzie linka jest w tym miejscu zaznaczonym na czerwono. W benzynie chyba też

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/dc2 ... 7429b.html



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 100 gości