Problem z odpalaniem

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
martinstop
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 91
Rejestracja: wt paź 02, 2007 23:58
Lokalizacja: Lublin/Rumia
Kontakt:

Problem z odpalaniem

Post autor: martinstop » ndz sty 20, 2008 17:10

Witam....
To pytanie kieruję bardziej chyba do tych bardziej doświadczonych a mianowicie chodzi mi o to , że swojego golfa mam od 3 miesięcy i do tej pory nie miałem z nim żadnych problemów do dzisiaj kiedy pojechałem do sklepu i kiedy wróciłem po prostu nie chciał odpalic :/,odrazu napiszę, że pada deszcze więc jest mokro. Jeśli chodzi o szczegóły to mam w nim immo chyba fabryczny (przykładam takie cuś do innego takiego cuś na kokpicie i czekam az dioda przedstanie migac) wtedy mogę go śmiało odpalac, dziś zrobiłem tak samo ale po przekręceniu kluczyka wszystkie kontrolki się świeciły ale pod maską zero reakcji (cisza) kontrolki lekko przygasały więc chyba pobierało prąd ale nic więcej się nie działo....nauczony poprzednimi doświadczeniami (maluch, favoritka) stukałem w rozrusznik niestety to nic nie dało. Miałem szczęście bo nie byłem sam więc trzeba było zapalic na popych , wtedy silnik załapał odrazu, przyjechałem do domu, zgasiłem silnik i znów pali normalnie....pytanie, gdzie szukac przyczyny, co mogło się popsuc, co może nie łączyc...liczę na wasze odpowiedzi....pozdrawiam

[ Dodano: 20 Sty 2008 17:17 ]
Czy nikt nie może mi pomóc....? :otepienie:

[ Dodano: 20 Sty 2008 17:17 ]
????


Martin :bajer:

Awatar użytkownika
paulox
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 397
Rejestracja: sob sie 28, 2004 12:56
Lokalizacja: Darlowo
Kontakt:

Re: Problem z odpalaniem

Post autor: paulox » ndz sty 20, 2008 18:25

A rozrusznik kręcił? Może szczotki w rozruszniku coś nie bardzo... Albo tulejki i nie ma siły kręcić miałem tak kiedyś w mk2, że raz chciał kręcić a raz nie.
Ostatnio zmieniony ndz sty 20, 2008 18:26 przez paulox, łącznie zmieniany 1 raz.


Volkswagen - da weiss man, was man hat.


___________________________________

Awatar użytkownika
martinstop
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 91
Rejestracja: wt paź 02, 2007 23:58
Lokalizacja: Lublin/Rumia
Kontakt:

Post autor: martinstop » ndz sty 20, 2008 18:27

Właśnie o to chodzi, że nie kręcił bo nawet nie miał okazji.... po prostu zero reakcji czegokolwiek (cisza) jakbym w ogóle nie odpalał samochodu.....
Ostatnio zmieniony ndz sty 20, 2008 18:28 przez martinstop, łącznie zmieniany 1 raz.


Martin :bajer:

Awatar użytkownika
paulox
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 397
Rejestracja: sob sie 28, 2004 12:56
Lokalizacja: Darlowo
Kontakt:

Post autor: paulox » ndz sty 20, 2008 18:31

martinstop pisze:Właśnie o to chodzi, że nie kręcił bo nawet nie miał okazji.... po prostu zero reakcji czegokolwiek (cisza) jakbym w ogóle nie odpalał samochodu.....
To mogą być tulejki w rozruszniku, są wyrobione i nie ma siły przekręcić.


Volkswagen - da weiss man, was man hat.


___________________________________

baggio
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 151
Rejestracja: wt lip 11, 2006 19:29
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: baggio » ndz sty 20, 2008 18:32

kolego ostatnio miałem podobny problem tu masz rozwiązanie może akurat będziesz mieć to samo http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p= ... t=#1613458


Moje autko:)
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=1022151&sid=3a762b320d640d7f941313ea8916555c#1022151

Awatar użytkownika
martinstop
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 91
Rejestracja: wt paź 02, 2007 23:58
Lokalizacja: Lublin/Rumia
Kontakt:

Post autor: martinstop » ndz sty 20, 2008 19:02

Teraz auto pali normalnie więc bardzo prawdopodobne, że to właśnie wina tej taśmy baggio ,dzięki chłopaki za podpowiedzi, jak znajdę chwile czasu to zajrzę do rozrusznika....


Martin :bajer:

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 281 gości