nie pasujące halogeny

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

NERX
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 122
Rejestracja: pt wrz 08, 2006 09:25
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

nie pasujące halogeny

Post autor: NERX » sob sty 19, 2008 13:34

Witam !
\Kupiłem na ALlegro halogeny z migaczami Clear Chrom Jom i okazało się ,że nie do końca pasują poprostu nie chcą wejść do końca w miejsce po błędach ,jest za wąskie ,usunołem już nawet zaczepy treoche lepiej ale i tak odstają.Dziwna sprawa bo na forum z takim problemem nic nie było. Jakieś propozycje ?



Awatar użytkownika
Królik88
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 257
Rejestracja: czw kwie 05, 2007 08:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Królik88 » sob sty 19, 2008 15:22

Krzywy zderzak. U mnie jest krzywy i wszystko odstaje. Co prawda nie ma takiego zestawu tylko halogeny helli i kierunki depo, ale stało się to u mnie jak przyładowałem psa. Wcześniej było ok.

Najlepiej sprawdź czy u kogoś z mk3 jest ok. Jeśli tak, to ewidentna wina krzywego zderzaka.


Były: MK3 1.8 AAM, MK3 2.0 16V ABF, Omega B FL 2.2
Jest: Octavia 1 1.8T

Awatar użytkownika
marek2907
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2610
Rejestracja: czw maja 11, 2006 19:21
Lokalizacja: Ostrołęka
Kontakt:

Post autor: marek2907 » sob sty 19, 2008 16:38

NERX, niestety to normalka
montowałem u siebie dwa takie komplety JOM i DECANTE (suma sumarum rózniły się tylko opakowaniem) i było dokładnie to samo co u Ciebie
jedyne wyjście to porządna rzeźba

[ Dodano: 19 Sty 2008 15:38 ]
zderzak mam prościutki jak VW nakazał


[url=http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=53320][img]http://i128.photobucket.com/albums/p180/marek2907/forum2.jpg[/img][/url]
:gora: KLIKNIJ :gora:
[size=200][b]wszystko na 1 stronie[/b][/size]

NERX
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 122
Rejestracja: pt wrz 08, 2006 09:25
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Post autor: NERX » sob sty 19, 2008 19:27

CHKDSK pisze:Krzywy zderzak. U mnie jest krzywy i wszystko odstaje. Co prawda nie ma takiego zestawu tylko halogeny helli i kierunki depo, ale stało się to u mnie jak przyładowałem psa. Wcześniej było ok.

Najlepiej sprawdź czy u kogoś z mk3 jest ok. Jeśli tak, to ewidentna wina krzywego zderzaka.
To nie wchodzi w gre bo zderzak mam nowy chociaż nie orginalny także są dwie możliwości : pasuje tylko w orginały lub halogeny nie są dopasowane. Piszczcie czy ktoś miał podobne problemy to się może wyjaśni.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 233 gości