Podświetlenie zegarów.

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Superbeasto
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 330
Rejestracja: ndz maja 20, 2007 19:42
Lokalizacja: Busko-Zdrój
Kontakt:

Podświetlenie zegarów.

Post autor: Superbeasto » wt sty 15, 2008 02:23

Panie i Panowie, proszę o poradę.
A mianowicie, znika mi podświetlenie zegarka co jakiś czas, a i wczoraj doszedł jeszcze prędkościomierz do tego... Podświetlenie zegarka znika gdy: przejadę jakiś odcinek trasy, zgaszę motor, zapale po 10 minutach i już nie mam podświetlenia. Wcześniej obiaw był taki, że w czasie jazdy gasło podświetlenie zegarka. Prędkościomierz nie świeci się w ogóle, co zdarzyło sie już drugi raz w ciągu pół roku - po tygodniu jazdy sam sie "naprawił", czyli zaświecił? Ktoś może wie o co tu chodzi?
Dziękuję i Pozdrawiam.
P.S. opukiwania, stukania i inne metody nic nie dają, dodam jeszcze, że jakiś czas temu wysiadło ogrzewanie tylnej szyby, prąd jest we włączniku, a z tyłu na szybie już nie ma. Jak się rozpisałem to dorzucę podobny problem, jaki mam z włącznikiem świateł, a mianowicie, z jego podświetleniem, w ciągu pół roki zaświeciło sie 2 razy (tylko). Bezpieczniki wszystkie całe.
Mk II, 1.8RP - 1989rok.


viewtopic.php?f=87&t=291120 czego nie było w tym aucie... eh.

maniek128
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 198
Rejestracja: śr gru 01, 2004 17:57
Lokalizacja: Łódź

Post autor: maniek128 » wt sty 15, 2008 02:31

Witam. Co do podgrzewania tylniej szyby to pewnie popękały ci przewody w przelotce pomiędzy klapą a dachem (lewa stojąc przy klapie), a w przełączniku przepaliła się żaróweczka, trzeba wyjąć, wymienić (nieobejdzie się bez lutownicy). i powinno być ok.
Ps: Jeżeli pękł ci kabel od podgrzewania szyby to polecą ci niedługo pozostałe przewody, na bank są już ponadłamywane (podświetlenie tablicy, wycieraczka).
Pozdrawiam.



Awatar użytkownika
Superbeasto
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 330
Rejestracja: ndz maja 20, 2007 19:42
Lokalizacja: Busko-Zdrój
Kontakt:

Post autor: Superbeasto » wt sty 15, 2008 02:47

maniek128 pisze:na bank są już ponadłamywane (podświetlenie tablicy, wycieraczka).
hmm? wycieraczka jeszcze z tyłu działa, ale podświetlenia tablicy to nie mam. Będę musiał tam zajrzeć. Plus! :pub:


viewtopic.php?f=87&t=291120 czego nie było w tym aucie... eh.

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 503 gości