castrol z allegro?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
kkarols16
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 168
Rejestracja: ndz cze 03, 2007 14:20
Lokalizacja: Lubelskie

castrol z allegro?

Post autor: kkarols16 » pn gru 31, 2007 21:13

witam
czy te oleje castrol magnatec 10w40 z allegro są pewne czy to jakieś podróby?
np http://allegro.pl/item287579405_olej_ca ... atis_.html



greg

Post autor: greg » pn gru 31, 2007 22:01

kkarols16 pisze:czy te oleje castrol magnatec 10w40 z allegro są pewne czy to jakieś podróby?
pewny to ty możesz być że żyjesz jak jesteś w stanie pisać jeszcze przed klawiaturą - podrobić wszystko się da - ale nie - powiem - oferta ciekawa może wyprzedaż jakąś trafił - do tego nie płaci VAT - możliwe więc ze nie podrabiał, ale ja sam widziałem np wyrzucone okładki po akcyzie alkoholu (obok butelki po rozcieńczalniku uniwersalnym + okładki po naklejkach na butelki wódki i plastikowe korki nalewowe)



Jozef
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 325
Rejestracja: czw lut 24, 2005 09:50
Lokalizacja: Lubin

Post autor: Jozef » pn gru 31, 2007 22:03

Nie kupowałbym nigdy oleju w ciemno. Jak rozpoznać czy jest to oryginał czy z domieszką np. Selectolu? Wymień w stacji wymiany i wiesz na czym jedziesz, a w razie problemów masz gdzie szukać dostawcy, a na allegro - szukaj wiatru w polu. Cena może jest atrakcyjna, dolicz koszty wysyłki i wyjdzie prawie to samo co w warsztacie lub stacji paliw.



Awatar użytkownika
kiss
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2884
Rejestracja: ndz mar 12, 2006 13:23
Lokalizacja: Płock

Post autor: kiss » pn gru 31, 2007 22:19

Ryzyko WIELKIE!
Odradzam. Na allegro kup sobie wycieraczki, ale nigdy nie olej



Awatar użytkownika
wolfzan
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 906
Rejestracja: sob cze 23, 2007 08:43
Lokalizacja: Wrocław/Nisko
Kontakt:

Post autor: wolfzan » pn gru 31, 2007 22:21

A ja kupiłem właśnie ten olej od tej sprzedającej i jestem bardzo zadowolony.



Awatar użytkownika
kiss
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2884
Rejestracja: ndz mar 12, 2006 13:23
Lokalizacja: Płock

Post autor: kiss » pn gru 31, 2007 22:52

wolfzan pisze:A ja kupiłem właśnie ten olej od tej sprzedającej i jestem bardzo zadowolony
a z czego masz być niezadowolony?
przecież olej nie pachnie tak jak perfumy
a to że byc może jedziesz na jakimś tanim oleju zapakowanym w lepsze opakowanie…



Awatar użytkownika
wolfzan
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 906
Rejestracja: sob cze 23, 2007 08:43
Lokalizacja: Wrocław/Nisko
Kontakt:

Post autor: wolfzan » pn gru 31, 2007 23:07

kiss pisze:
wolfzan pisze:A ja kupiłem właśnie ten olej od tej sprzedającej i jestem bardzo zadowolony
a z czego masz być niezadowolony?
przecież olej nie pachnie tak jak perfumy
a to że byc może jedziesz na jakimś tanim oleju zapakowanym w lepsze opakowanie…
Nie sądzę kolego. Wcześniej kupiłem w sklepie, od wymiany do wymiany ani grama, teraz jest tak samo, także nie widze powodów do obaw.



Awatar użytkownika
kiss
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2884
Rejestracja: ndz mar 12, 2006 13:23
Lokalizacja: Płock

Post autor: kiss » pn gru 31, 2007 23:14

wolfzan pisze:także nie widze powodów do obaw.
moja zona też używa podróbki Chanel z allegro (jak się okazało) i też nie widzi powodów do obaw a jednak fakt to fakt :bigok:



Awatar użytkownika
wolfzan
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 906
Rejestracja: sob cze 23, 2007 08:43
Lokalizacja: Wrocław/Nisko
Kontakt:

Post autor: wolfzan » pn gru 31, 2007 23:18

kiss pisze:
wolfzan pisze:także nie widze powodów do obaw.
moja zona też używa podróbki Chanel z allegro (jak się okazało) i też nie widzi powodów do obaw a jednak fakt to fakt :bigok:
Moglibyśmy tak debatować w nieskoczoność :jezor: Ja sobie whisky właśnie popijam, ciesze się, że nadal kawalerem jestem i nie muszę się martwić, czy żona ma podróbki czy oryginały :grin:

Wszystkiego dobrego na nowy rok :pub:



Awatar użytkownika
Goofi
VW Baron
VW Baron
Posty: 3209
Rejestracja: ndz lip 03, 2005 19:10
Lokalizacja: WarszaVWa
Kontakt:

Post autor: Goofi » pn gru 31, 2007 23:46

Jozef pisze:Nie kupowałbym nigdy oleju w ciemno. Jak rozpoznać czy jest to oryginał czy z domieszką np. Selectolu? Wymień w stacji wymiany i wiesz na czym jedziesz, a w razie problemów masz gdzie szukać dostawcy, a na allegro - szukaj wiatru w polu. Cena może jest atrakcyjna, dolicz koszty wysyłki i wyjdzie prawie to samo co w warsztacie lub stacji paliw.
Taki jestes pewny olei z warsztatach?... niedawno ktos pracujacy w sklepie motoryzacyjnym pisal, jak przyszedl klient i pytal o jakis olej sredniej klasy i po tym jak uslyszal cene, to powiedzial, ze w warsztacie obok za taki sam z wymiana chca mniej... a najwiecej sie sprzedaje tych najtanszych i kupuja je glownie pracownicy pobliskich warsztatow :chytry:

A moze wolisz z beczki, takiej beczki, ktora zostala ponownie uzyta po zgarnieciu jej przez handlowca dystrybutora :bajer:

Ja olej wole sam kupic i to w sprawdzonym sklepie, najlepiej w InterCarsie a potem samemu wlewac albo patrzec jak to ktos robi ;) a to ze zaplace moze wiecej to przynajmniej wiem za co place :grin:



Awatar użytkownika
kiss
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2884
Rejestracja: ndz mar 12, 2006 13:23
Lokalizacja: Płock

Post autor: kiss » pn gru 31, 2007 23:47

wolfzan pisze:Moglibyśmy tak debatować w nieskoczoność Ja sobie whisky właśnie popijam, ciesze się, że nadal kawalerem jestem i nie muszę się martwić, czy żona ma podróbki czy oryginały
Ja nie mam tyle czasu na to i nie mam zamiaru o tym więcej dyskutować i Cię przekonywać.
Popijaj sobie dalej whisky, ciesz się że nie masz żony i żyj w przekonaniu że masz „oryginalny” olej.
wszystkiego naj! w nowym roku



jaszczur
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 6612
Rejestracja: ndz mar 27, 2005 09:34
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: jaszczur » wt sty 01, 2008 00:27

to nie dział na pogaduchy



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 242 gości