GOLF IV RIngi chriom na zegrary- Problem

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Koobson
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: czw maja 12, 2005 13:53
Lokalizacja: Tutam

GOLF IV RIngi chriom na zegrary- Problem

Post autor: Koobson » czw maja 12, 2005 13:58

Wiam.
Mam powazny problem z zegarami. Kupilem sobie na allegro chromowe ringi na tablice zegarow (dokładnie to http://www.allegro.pl/show_item.php?item=50526584)
Zddemontowalem modul z auta, wyciagnalem uklad elektorniczny z zegarami. Zostala mi sama szybka... z nie demontowalnymi wkladami plastikowymi./.. A wlasnie na nie mam wsadzic te ringi, nie mam pojecia co poczac i jak rozwiaqzac problem.
Dolaczam zdjercia
Obrazek
Jak widac, szybka nie wychodzi sama ale zostaje z plastikowamy nasadkami... na ktore wlasnie na drugiej stronie, od szyby, mam zalozyc ringi


Obrazek
Obrazek



Koobson
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: czw maja 12, 2005 13:53
Lokalizacja: Tutam

Post autor: Koobson » czw maja 12, 2005 14:58

Hm, wygląda na to, ze szybki nie da sie 'wyciągnąc' ;/ Trzeba albo nacinać albo lutować./..
Macie jakies pomysly jak wyciągnąc szybke zeby tego wszystkiego nie uszkodzić?;/



Awatar użytkownika
Corvax
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 2577
Rejestracja: wt wrz 21, 2004 15:21
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:

Post autor: Corvax » czw maja 12, 2005 17:29

ringi powinny być na tyle elastyczne, żeby przeszły od spodu, bez odklejania szybki. Tak przynajmniej jest w MK3. Uważaj ze zdemontowaniem szybki bo łatwo ją połamać.


Pozdor
Corvax | A4 1.8tQ BEX | MK7 Alltrack 1.8TSI CJSB

kp1997
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: czw sty 06, 2005 09:46
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:

Post autor: kp1997 » czw maja 12, 2005 20:34

Hmm, w mkIII przynajmniej u mnie (niewiem czy są różnice w innych) szybke można odkręcić. Swoje jak zakupiłem to były aluminiowe wiec proba zgięcia skoćczyła by się odkształcenie na stałe.

No to w IV jest problem :crazy:


Pozdrówka
Krzysztof

Koobson
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: czw maja 12, 2005 13:53
Lokalizacja: Tutam

Post autor: Koobson » czw maja 12, 2005 22:03

niestety ringi \nie sa elastyczne.
Okazalo sie, ze, UWAGA- trzeba lutowac/odcniac na miejscu sklejenia szybki i plastiku a potem ponownie sklejac ;] ;] ;]

i co tu zrobic



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 387 gości