Podswietlenie regulatorow nawiewu mk3

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

gegos
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 76
Rejestracja: śr kwie 27, 2005 21:00
Lokalizacja: wrocław

Podswietlenie regulatorow nawiewu mk3

Post autor: gegos » śr maja 11, 2005 22:28

problem jak wyzej, podswietla mi tylko srodkowe pokretlo i cześc prwego, dlaczego tak sie dzieje?... powoli naprawiam male bardzo denerwujace szczegoly w moim golfiku :), powiedzie mi czy ktos ma moze klamke schowka lub gdzie ja tanio kupic w serwisie powiedzieli mi 65 PLN



Awatar użytkownika
KAJOJ
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 285
Rejestracja: pn kwie 11, 2005 14:36
Lokalizacja: WAWA-TARGÓWEK
Kontakt:

Post autor: KAJOJ » śr maja 11, 2005 22:45

co do podswietlenia to najprostszym sposobem bedzie sprawdzenie zarowek a co do schowka to zobacz na allegro, bardzo czesto jest masa takich wlasnie pierdul a jak nie to na szrocie poszukaj lub jezeli ma byc po taniosci to sa tez sklepy z czesciami uzywanymi (ale nie wiem czy to sie nie dotyczy bardzij czesci mechanicznych)

Powodzonka


[url=http://www.imageshack.us/][img]http://img96.imageshack.us/img96/7133/sig4iv1250x1064hs.jpg[/img][/url]

Awatar użytkownika
RALFI
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 321
Rejestracja: śr sty 19, 2005 14:08
Lokalizacja: W-WA

HELLO

Post autor: RALFI » czw maja 12, 2005 08:00

KAJOJ pisze:co do podswietlenia to najprostszym sposobem bedzie sprawdzenie zarowek a co do schowka to zobacz na allegro, bardzo czesto jest masa takich wlasnie pierdul a jak nie to na szrocie poszukaj lub jezeli ma byc po taniosci to sa tez sklepy z czesciami uzywanymi (ale nie wiem czy to sie nie dotyczy bardzij czesci mechanicznych)

Powodzonka
GDZI4E SĄ DOKŁADNIE TE ŻARÓWECZKI DO POKRĘTEŁ, ZDJĄŁEM TĄ PRZEDNIĄ OSŁONE I NIC TAM NIEMA CZY TRZEBA WYJMOWAĆ WSZYSTKO???



Awatar użytkownika
bob40
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: pt lis 26, 2004 02:36
Lokalizacja: Radom

Post autor: bob40 » czw maja 12, 2005 08:57

co do klamki to polecam ASO , na allegro cent są podobne a kiedy doliczysz koszty wysyłki wychodzi drożej.


Mk III 1,8 GT i Mk I Cabrio

obuch
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: pt kwie 01, 2005 08:35
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: obuch » czw maja 12, 2005 09:01

Oryginalnie w golfie3 jest tylko jedna żarówka... która podświetla 3 pokrętła. Żarówka znajduje się pod pokrętłem środkowym i dlatego to podświetlone jest najlepiej. Jeśli chcesz mieć równomiernie podświetlone 3 pokrętła trzeba dokonać przeróbki i dodać 2 żarówki. Gdzieś w necie był opis takiej przeróbki ze zdjęciami. A jak nie chcesz się bawić to trzeba się przezwyczaić. Odkręcasz 6 śrubek (2 pod poiołką) i wysuwasz pokrętła. Tam jest taki kawałek plastiku który odpowiednio odbija falę świetlną aby podświetlić boczne pokrętła. Może jest zakurzony albo źle zamocowany?



jacky1.9
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: ndz wrz 19, 2004 22:12
Lokalizacja: W-ek

ad podświetlenie

Post autor: jacky1.9 » czw maja 12, 2005 10:31

Mam dokładnie ten sam problem. Niestety jest tylko 1 żarówka która oświetla 3 pokrętła. Aby łatwo się do niej dostać można np wymontować radio i jeżeli nie masz kieszeni to dostaniesz sie do żarówki.
Pozdrawiam

PS. MAM małą prosbę
Widze że mamy podobne silniki. Czy możesz zobaczyć co u Ciebie napędza pasek klinowy i ile ich jest. Ja mam wersje z klimą i mam 2 paski.



Awatar użytkownika
Pabloss
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 224
Rejestracja: sob lut 05, 2005 22:08
Lokalizacja: Jaworzno
Kontakt:

Post autor: Pabloss » czw maja 12, 2005 14:41




Awatar użytkownika
Adamm
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4753
Rejestracja: pn lis 15, 2004 23:06
Lokalizacja: Warszawa - Rembertów
Auto: Octavia II BLS++ / Passat B4 1Z+
Kontakt:

Post autor: Adamm » pt maja 13, 2005 13:42

widze ze kolega podal namiar na moj poradnik hihi
dodam tylko ze tam jest wlasnie tylko ta jedna zarowka ale powinno Ci swiecic rownomiernie (tzn jasniej na srodku troszke ciemniej po lewej i prawej, ale lewa i prawa strona nie powinny sie roznic od siebie) jesli sie roznia to moze Ci pekl ten plastik przewodzacy swiatlo


Moje auto w budowie --> http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=245535
MASZ PROBLEM Z NASTAWNIKIEM?? --> napisz do mnie
mechanika pojazdowa aut grupy VAG

jaszczur
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 6612
Rejestracja: ndz mar 27, 2005 09:34
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

podświetlenie nawiewu

Post autor: jaszczur » sob maja 14, 2005 07:22

mnie też to denerwowało,więc zamontowałem sobie 3 diody z rezystorkami i teraz świeci mi pięknie na niebiesko,a co do klamki do schowka to w intercarsie kupiłem za 53 zł



jaszczur
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 6612
Rejestracja: ndz mar 27, 2005 09:34
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

podświetlenie nawiewu

Post autor: jaszczur » sob maja 14, 2005 07:23

mnie też to denerwowało,więc zamontowałem sobie 3 diody z rezystorkami i teraz świeci mi pięknie na niebiesko,a co do klamki do schowka to w intercarsie kupiłem za 53 zł



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 259 gości