mam pytanko o jeden kabel??

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

ryba2
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 106
Rejestracja: ndz gru 02, 2007 10:27
Lokalizacja: aleksandrów łódzki
Kontakt:

mam pytanko o jeden kabel??

Post autor: ryba2 » czw gru 13, 2007 11:02

A mianowicie chodzi o czerwony kabel idący od + klemy akumulatora do środka do samochodu nie wiem od czego on jest i jest na nim gniazdo zamontowane i wśrodku jest bezpiecznik taki starego typu biały 8 wygląda jak duża tabletka i ten bezpiecznik jest spalony i nie mam pojęcia czy jest to ważne i do czego idzie ten kabel :crazy:



Awatar użytkownika
Mis
Forum Master
Forum Master
Posty: 1126
Rejestracja: pt sie 04, 2006 21:46
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mis » czw gru 13, 2007 11:47

ryba2 pisze:A mianowicie chodzi o czerwony kabel idący od + klemy akumulatora do środka do samochodu nie wiem od czego on jest i jest na nim gniazdo zamontowane i wśrodku jest bezpiecznik taki starego typu biały 8 wygląda jak duża tabletka i ten bezpiecznik jest spalony i nie mam pojęcia czy jest to ważne i do czego idzie ten kabel
w mk2 wszystkie fabryczne bezpieczniki znajduja sie w srodku, w skrzynce z bezpiecznikami. Z tego co piszesz wyglada to na samorobke. Byc moze jest to od centralnego, alarmu, bardz innych podobnych rzeczy, ktore mozna dorzucicc do auta. Mozesz sprawdzic czy na koncu tego przewodu jest jakis odbiornik/urzadzenie. Amperomierzem podepnij sie w gniazdo tego bezpiecznika i jak nie bedzie zadnej wartosci na mierniku to znaczy, ze to odciety kabel, jakis pozostalosci.

Sprawdz pod deska, gdzie ten kabelk idzie, moze cos zobaczysz, ale napewno nie jest to fabryczny kabel



ryba2
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 106
Rejestracja: ndz gru 02, 2007 10:27
Lokalizacja: aleksandrów łódzki
Kontakt:

Post autor: ryba2 » czw gru 13, 2007 13:09

hym ale ja alarmu ani takich bajerów nie mam a ciągnołem za niego i jak by nie był podłączony to by mi wyszedł albo zaparł na wtyczce czy jak ale wygląda jak by był podłączony. Albo żęczywiście pozostałość po czymś.



Awatar użytkownika
misiek
_
_
Posty: 5821
Rejestracja: pt maja 13, 2005 17:49
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: misiek » czw gru 13, 2007 14:25

ryba2 może ktoś audio (wzmak) chciał montować w bagażniku


:-k ...

Awatar użytkownika
gedeon77
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 118
Rejestracja: wt lis 06, 2007 23:38
Lokalizacja: Czersk

Post autor: gedeon77 » czw gru 13, 2007 14:50

Pewnie wzmacniacz.Zajrzyj do bagażnik czy gdzieś nie wychodzi,albo pod tapicerką na podłodze,w listwach na progach itp..
A amperomierzem nie sprawdzi,jeśli to jest podłączone do jakiegoś odbiornika który jest odłączony...



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 139 gości