Samochod nie mogl jechac i gasl

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Akeb
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: czw wrz 07, 2006 15:16
Lokalizacja: Elblag
Kontakt:

Samochod nie mogl jechac i gasl

Post autor: Akeb » ndz gru 09, 2007 00:51

Siemanko

Dzisiaj pojechalem do miasta odpalilem samochod i bylo wszystk owporzadu przyspieszal na zimnym silniku odrazu bez szarpania. Jednak wczoraj zabraklo mi paliwa i musialem dolac na stacji. Samochod w pewnym momencie zaczol sie dziwnie zachowywac. Zgasl mi na skrzyzowaniu. Nie moglem odpalic. Przy przekrecaniu kluczyka msuailem dodawac gazu wtedy zapalil ale zaraz gasl .Keidy udalo mi sie odpalic tak zeby nie gasl jechal chwile okej i przy nciskaniu gazu nie mial sily ciagnac go do przodu i gasl. Paliwo bylo wporzadku. Podejrzewm ze filtr paliwa albo uklad paliwowy zostal zabrudzony przez to ze zabraklo paliwa juz nie pierwszy raz i bylo dolewane do pustego zbiornika. Mialem wrazenie ze silnik nie dostaje paliwa dlatego nie chce ejchac i gasnie. jakie macie sugestie?


pozdrowionka dla wszystkich fanow Golfa;]

Awatar użytkownika
Mis
Forum Master
Forum Master
Posty: 1126
Rejestracja: pt sie 04, 2006 21:46
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mis » ndz gru 09, 2007 01:00

Akeb pisze:jakie macie sugestie?
wymien sobie ten przezroczysty filterek paliwa. Kosztuje chyba 5 zl, nie zaszkodzi a moze pomoze.

Przed dostaniem sie ewentualnych zanieczysszczen z pustego baku do gaznika, chroni wlasnie ten filtr, dodatkowo w krućcu od przewodu paliwowego podajacego benzyne do gaznika jest malutki filterek paliwa. Jezeli podejrzewasz wlasnie zapchanie sie filtrow syfem z pustego baku, sprawdz te filtry.



Akeb
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: czw wrz 07, 2006 15:16
Lokalizacja: Elblag
Kontakt:

Post autor: Akeb » ndz gru 09, 2007 13:16

a Jezeli ten brud przedostal sie poza filtr i miesza sie gdzies w srodku ukladu to co mozna zrobic?


pozdrowionka dla wszystkich fanow Golfa;]

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 272 gości