Dziwny dzwięk....pomocy :/

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
martinstop
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 91
Rejestracja: wt paź 02, 2007 23:58
Lokalizacja: Lublin/Rumia
Kontakt:

Dziwny dzwięk....pomocy :/

Post autor: martinstop » pn gru 03, 2007 18:32

Witam....
Pojawił mi sie dzisiaj dziwny problem poniważ po rozgrzaniu samochodu cos dziwnie zaczęło brzęczec, pisczesc trudno mi okreslic ten dzwiek w okolicy tylnego prawego koła, napewno nie jest to dzwiek żadnego ocierania się o siebie jakis elemntów, ten dzwiek pojawia sie kiedy silnik zaczyna sie nagrzewac, wtedy zaczyna brzeczec (nie nasila sie) dopoki nie zgaszę silnika i nie wyłącze zapłonu, kiedy silnik jest jeszcze gorący to ten dziwek pojawia sie jeszcze na krotko po właczeniu tylko zapłonu kiedy silnik wystyga nic sie nie dzieje do momentu ponownego rozgrzania sie....odkrecilem kolo i probowalem zlokalizowac skad dochodzi dzwiek ale jakos nie udalo mi sie tego dociec ( nie wiem czy dobrze mysle ale to wyglada na cos zwiazanego z jakims urzadzeniem), nie mam pojecia co wydaje taki dziwny dzwiek ....mozecie mi pomoc w tej kwesti...??


Martin :bajer:

kapalek
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 985
Rejestracja: pn sie 07, 2006 13:44
Lokalizacja: wlkp
Kontakt:

Post autor: kapalek » pn gru 03, 2007 18:40

możliwe że to pompa paliwowa daje znac o sobie jak dzwięk jest słyszalny po uruchomienu zapłonu i to w prawym tyle gdzie jest zbiornik.


nowe świerze fotki wnętrza - radio,vento tunel,zegary, nakładki alu od audi tt, polerka wydechu
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=1986712#1986712

Awatar użytkownika
martinstop
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 91
Rejestracja: wt paź 02, 2007 23:58
Lokalizacja: Lublin/Rumia
Kontakt:

Odp.

Post autor: martinstop » pn gru 03, 2007 19:28

Racja to pompa paliwa.....odkręciłem ten dekilek i to ona tak brzęczy :/ Mam pytanie, mianowicie co się może stac jeśli będę jezdził z uszkdzoną pompa i czy w ogóle wymiana pompy jest skomplikowana....???


Martin :bajer:

Awatar użytkownika
Bednarus
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 854
Rejestracja: pn maja 23, 2005 17:33
Lokalizacja: PZL
Kontakt:

Post autor: Bednarus » pn gru 03, 2007 20:07

Przeczytaj posty kolegi stempel72 z tematu poniżej
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=62641



kapalek
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 985
Rejestracja: pn sie 07, 2006 13:44
Lokalizacja: wlkp
Kontakt:

Post autor: kapalek » pn gru 03, 2007 21:30

koleżance padła pompa w mk3 w centrum poznania i nie było to zbyt przyjemne dla niej. holowoanie czy laweta nieuniknione. jak sie odzywa to wymień czym prędzej najlepiej na firmową. z mojego dośwaidczenia ostatnich dni - nie kupuj tanich zamienników jeśli chodzi o ważne elementy auta.


nowe świerze fotki wnętrza - radio,vento tunel,zegary, nakładki alu od audi tt, polerka wydechu
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=1986712#1986712

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 321 gości