Montaz szyberdachu

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Yarecki
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 142
Rejestracja: wt sie 22, 2006 01:06
Lokalizacja: Wyszków/VaWa
Kontakt:

Montaz szyberdachu

Post autor: Yarecki » ndz gru 02, 2007 17:35

Witam. Mam krotkie pytanie, co potrzebne jest do instalacji szyberdachu w samochodzie ktory wczesniej go nie posiadal? Pomijajac oczywiscie dach, szyber z silnikiem. Duzy problem jest z taka dokladka ? Pozdro



Awatar użytkownika
misiek
_
_
Posty: 5821
Rejestracja: pt maja 13, 2005 17:49
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: misiek » ndz gru 02, 2007 18:06

Yaro_88 jeżeli chcesz fabryczny dach to nie obejdzie sie bez przeszczepu całego dachu a to dlatego że wzmocnienia dachu z szybrem są w innych miejscach niż w tych bez szybra


:-k ...

Awatar użytkownika
Yarecki
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 142
Rejestracja: wt sie 22, 2006 01:06
Lokalizacja: Wyszków/VaWa
Kontakt:

Post autor: Yarecki » ndz gru 02, 2007 18:16

Nie no jasne, dach juz mam. Chodzi mi o jakies sterowniki, moduly itp, bo z tego co widzialem to z dachu odchodzi wiazka przewodow, domyslam sie ze to od oswietlenia no i od szybra. I chodzi mi wlasnie o to czy sa jeszcze jakies dodatkowe moduly albo co? A i jeszcze jedno pytanie, czy w czworkach wychodzily szyberdachy tylko "uchylane"? Bez pelnego odslaniania ? Dzieki z gory za pomoc



Awatar użytkownika
misiek
_
_
Posty: 5821
Rejestracja: pt maja 13, 2005 17:49
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: misiek » ndz gru 02, 2007 18:20

Yaro_88 a nie szkoda ci auta?


:-k ...

Awatar użytkownika
Yarecki
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 142
Rejestracja: wt sie 22, 2006 01:06
Lokalizacja: Wyszków/VaWa
Kontakt:

Post autor: Yarecki » ndz gru 02, 2007 18:26

Ja bym sie chyba zaplakal jakbym mial dach ciac :grin: U mnie pracownik kupil golfa po niewielkim "dachu" no i uznal ze jak juz ma dach wymieniac to zalozy z szyberem. I wlasnie pomagam mu zebrac to wszystko i jak blacharz i lakiernik skoncza robote to bedziemy sie brac za podlaczanie. No i wlasnie dlatego sie dopytuje, bo chce miec juz wszystko pod reka i dopiero zaczynac robote :bajer:

EDIT: A i jeszcze jedna rzecz ktora nie daje mi spokoju. W bagazniku naklejka pokazuje ze jest to wersja basis, a na wyposazeniu ma: klimatronic, el szyby i lusterka, 3 ramienna kierownica, 4 poduszki, fotele recaro, podlokietnik, regulowana kierownica, przeciwmgielne z przodu w soczewce, 16 calowe alufelgi VW (te 7 ramienne), listwy, lusterka i klamki w kolorze nadwozia, chromowane wstawki w srodku, 2 kluczyki scyzoryki. No i wlasnie tak sie zastanawiam ze przeciez to na bank nie wyglada jak basis, a nie wiem czy komus by sie chcialo az tyle bawic w ulepszanie ?
Ostatnio zmieniony ndz gru 02, 2007 18:36 przez Yarecki, łącznie zmieniany 1 raz.



grzegorz65
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 69
Rejestracja: ndz sty 28, 2007 11:41
Lokalizacja: Polska południowa

Post autor: grzegorz65 » ndz gru 02, 2007 21:13

Yaro_88 pisze:nie wiem czy komus by sie chcialo az tyle bawic w ulepszanie ?
Kupujesz wersję BASIS i dopłacasz za wyposażenie opcjonalne, czyli możesz dołożyć wszystko na co Cię tylko stać. :grin:


Grzegorz

Awatar użytkownika
Yarecki
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 142
Rejestracja: wt sie 22, 2006 01:06
Lokalizacja: Wyszków/VaWa
Kontakt:

Post autor: Yarecki » ndz gru 02, 2007 23:28

Hehe tak wlasnie myslalem, bo czytalem chyba o tym na forum. Ale w pierwszej chwili jak to zobaczylismy to obydwaj w smiech :grin:. To jak, wie ktos moze z czego sklada sie pelny zestaw szyberdachu do golfa mk4 ?



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 373 gości