kontrolka oleju paliwa

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

norman257
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: sob kwie 14, 2007 19:15
Lokalizacja: rybnik
Kontakt:

kontrolka oleju paliwa

Post autor: norman257 » sob gru 01, 2007 11:05

mam maly problem z kontrolka oleju paliwa.otoz po nieco dluzszej jezdzie ( najczesciej po miescie) zaczyna mi migac kontrolka oleju,a calkiem niedawno po zjezdzie z autostrady zaczelo mi cos brzeczec w liuczniku ze nie dalo sie wytrzymac i od tamtej pory mam problem z migajaca dioda od oleju.co moze bys tego przyczyna?mam nadzieje ze silnik nie zaczyna po woli konczyc swojego zywotu...:(



dzidek-85
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 53
Rejestracja: ndz kwie 30, 2006 11:53
Lokalizacja: Turza Śląska

Post autor: dzidek-85 » sob gru 01, 2007 11:27

jaki to jest silnik??

ja mialem podobny problem ale ja sie poruszam MK2 z silnikiem 1.3 NZ z pelnym wtruskiem paliwa.

jezeli chodzi o brzeczenie to jest to tylko sygnalizacja dzwiekowa zeby przyciagnac Twoja uwage.

jezeli chodzi o cisnienie oleju to sprawdz jakie masz cisnienie oleju,wiaze sie to z wykreceniem jednego z czujnikow cisnienia oleju i wkrecenia tam cisnieniomierza (jezeli chodzi o pomiar cisnienia oleju to jezeli nie masz mozliwosci spr tego w warunkach domowych to jedz do warsztatu i kazdy warsztat teoretycznie powinien byc wyposarzony w taka aparature) jezeli cisnienie oleju bedzie ok to mozesz miec walniety z ktorys z czujnikow oleju , a jezeli cisnienie oleju bedzie nie takie jak ma byc o prawdopodobnie masz walnienta pompe oleju.

u mnie problem rozwiazal sie sam, skonczyly mi sie szczotki na alternatorze i pojawilo mi sie mniejsze napiecie w instalacji i elektronika zaczela swirowac ale po malym remoncie alternatora wszystko sie uspokoilo.

[ Dodano: 01 Gru 2007 10:28 ]


dzidek-85

Awatar użytkownika
misiek
_
_
Posty: 5821
Rejestracja: pt maja 13, 2005 17:49
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: misiek » sob gru 01, 2007 11:48

opcja szukaj sie kłania http://www.google.pl/custom?domains=for ... %3A1&hl=pl


:-k ...

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Baidu [Spider] i 368 gości