NIe odpala :/

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

BadKENNY

NIe odpala :/

Post autor: BadKENNY » pt maja 06, 2005 16:20

Mam chłopaki mały probleem :grrr:

Zajołem się zegarami w moim MK1 i tak wszystko pięknie poodłanczałem, ze jak wróciłem do samochodziku żeby wszystko zamontowac to.... silnik nie startuje :/

Wszystkie światła działają itp. Radio tylko po założeniu nie działa, akurat nic się nie stało bo taki złom że nie słucham :)

A jeżeli chodzi o silnik to nie odpala sie, wcześniej nie było problemów. Rozrósznik nie kręci, moge sie założyc że na 99% rozłonczyłem coś, gdzieś, jakoś tam ze teraz do rozróżnika nie dochodzi power. Aha jak przekręcam kluczyk i dochodze do 3 stopnia, czyli odpalenie to tylko takie stuki słychać i cisza. Ktoś mi powie gdzie moge szukać tych przewodów ?? Czy pozostaje mi tylko wizyta u mechanika ?? :/



Awatar użytkownika
zielu
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 5218
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 21:24
Lokalizacja: Wieluń
Kontakt:

Post autor: zielu » pt maja 06, 2005 19:34

moze jakiś bezpeicznik rozłaczyłeś :?:


Obrazek

Awatar użytkownika
tadix
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 133
Rejestracja: śr kwie 27, 2005 19:32
Lokalizacja: Wa
Kontakt:

Post autor: tadix » pt maja 06, 2005 19:48

albo coś nie tak z przekaźnikami..



BadKENNY

Post autor: BadKENNY » pt maja 06, 2005 19:57

nie, bezpieczniki zostały nienaruszone :/ a przekaźniki... hmmmm nie wiem o co biega więc troche więcej napisz o tym :)

Aha i mówie ze bezpośrednio przed demontarzem zegarów wszystko działało jak należy !!



BadKENNY

Post autor: BadKENNY » sob maja 07, 2005 16:02

macie jeszcze jakieś pomysły ? A jak to ten bezpiecnzik to który to będzie ??



majkel
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 314
Rejestracja: pt sie 27, 2004 22:52
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: majkel » sob maja 07, 2005 16:15

zobacz jakie jest napięcie na aku. Coś mi się wydaje że aku rozładowałeś. U mnie zimą tak miałem że zostwaiłem w garażu tylnią klape otwrtą i co wyszedłem z garażu to po chwili nie mogłem odpalic auta. Po naładowaniu aku było ok. póżniej wpadłem ze klapa była otwarta



wojteks
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 701
Rejestracja: ndz lut 06, 2005 18:24

Post autor: wojteks » sob maja 07, 2005 23:34

też bym się skłaniał ku rozładowaniu akumulatora albo masz pecha i padł rozrusznik. Czy gasną kontrolki jak włączasz rozrusznik, ewentualnie zmierz napięcie na rozruszniku (lub akumulatorze) w czasie jego załączenia



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 478 gości