uszczelki drzwi przednich

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

pawel2k
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: wt sie 29, 2006 00:51
Lokalizacja: Pułtusk
Kontakt:

uszczelki drzwi przednich

Post autor: pawel2k » ndz lis 25, 2007 23:19

Moj problem polega tym ze jak jade samochodem to slychac szum wiatru. Wydaje mi sie ze poprostu zuzyly sie uszczelki drzwi przednich (miejsce kolo slupka przedniej szyby efekt to jak by troche wiatru sie do srodka dostawalo) . Bylem w sklepie ale powiedzieli mi ze takich rzeczy nie ma w sprzedazy. Mozna to czyms innym zastapic albo albo gdzies zakupic takie uszczelki ?
Ostatnio zmieniony ndz lis 25, 2007 23:21 przez pawel2k, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » ndz lis 25, 2007 23:36

przyjrzyj sie temu dokładnie, bo uszczelki się wolno zużywają. Bardziej podejrzewałbym złe ustawienie drzwi na zawiasach lub rygla zamka. Sprawdź czy nie odstają w stosunku do tylnych, lub z przodu od góry. Trzeba się pobawić ale da sie to skorygować.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

pawel2k
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: wt sie 29, 2006 00:51
Lokalizacja: Pułtusk
Kontakt:

Post autor: pawel2k » ndz lis 25, 2007 23:50

juz sam nie wiem ale kolega mial podobny problem i to byly uszczelki tylko ze on to mial w nowej furze ktora byla na gwarancji i poprostu wymienili uszczelki i jest ok. A tym ryglem to jak moze byc zle ustawiony ?? Pytałem blacharzy oto kilku to powiedzieli ze nic sie z tym nie zrobi :(



GieTe
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 115
Rejestracja: pn sty 08, 2007 19:03
Lokalizacja: Z Samochodu

Post autor: GieTe » pn lis 26, 2007 18:56

rygielek na sciance troszke poluznij i lekko odepchnij do tyłu, jak trzaśniesz drzwiami to drzwi bedą mocnij przylegały. :bigok:


------------Regeneracja N75 do silnika 1Z-------------WARSZAWA------------
Tel. pięć zero pięć sześć jeden osiem sześć pięć sześć.

Awatar użytkownika
lordmatej
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 296
Rejestracja: pn lut 12, 2007 19:38
Lokalizacja: Sandomierz
Kontakt:

Post autor: lordmatej » pn lis 26, 2007 19:53

Miałem podobny problem-najpierw unieruchom ten ruchomy plastik na skobelku na słupku.Możesz też go owinąć pary razy izolacją ale nie za dużo żeby zamek łapał.Potem nasącz jakimś preparatem uszczelki i powinno styknąć jak nie wieje Ci za bardzo!!! Dobra do uszczelek jest tania wazelina techniczna ale są różne preparaty! Tylko nie polecam sprayów bo potem papra się toto po blasze!


...i zesłał pan Golfa na ziemie , by siał zamęt i zniszczenie...

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 376 gości