Przekladka kierownicy na lewa strone...

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

maczores
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: sob paź 20, 2007 17:58
Lokalizacja: Irlandia
Kontakt:

Przekladka kierownicy na lewa strone...

Post autor: maczores » śr lis 21, 2007 00:36

Za pare miesiecy chce wracac do Polski ale nie chce sie pozbywac mojego ukochanego klekota. Z kiera po prawej go nie zarejestruje, ale ile moze kosztowac przekladka i co trzeba wymienic?Moze ktos ma adres warsztatu w ok.Wroclawia ktory robi takie przekladki? Pozdro.



greg

Post autor: greg » śr lis 21, 2007 00:44

przekładnia , kokpit, nagrzewnica, reflektory przód



Awatar użytkownika
daniel2505
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 291
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 18:39
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: daniel2505 » śr lis 21, 2007 09:24

Mojego szefa szwagier ma warsztat w Londynie blacharstwo lakiernictwo i takie tam. Czasem kupuje jakieś auto przerabia i podsyła do nas na handel. W 99% sa to auta francuzkie. Pytałem go kiedys czy nie można by zakupić tam jakiegos MkIV i przerzucić kierownicę. Powiedział że z niemieckimi samochodami jest straszny kłopot. Trzeba wymieniać ścian grodziową nagrzewnicę i kupe innych pierdół. We francuzach ściana grodziowa jest przygotowana od razu pod obie strony a w golfach jest ból. Inna sprawa że jak już masz samochód który lubisz i jest w dobrym stanie to moze warto poszukać rozbitego golfa z kierownica po naszej stronie i powyciągać to co trzeba.


[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=123919/]Mój zielony VARIANT[/url]

maczores
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: sob paź 20, 2007 17:58
Lokalizacja: Irlandia
Kontakt:

Post autor: maczores » śr lis 21, 2007 14:44

Jak takie operacje na grodzi (wymiana czy wyspawnie otworu) wplyna na sztywnosc nadwozia i bezpieczenstwo? Auto nie przelamie sie na pol w razie wypadku?Pozdro



greg

Post autor: greg » śr lis 21, 2007 14:49

maczores pisze:Auto nie przelamie sie na pol w razie wypadku
bez przesady



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 285 gości