Nie chce za nic odpalić

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
jarnes
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 82
Rejestracja: wt lis 06, 2007 21:31
Lokalizacja: Piotrków / Wrocław
Kontakt:

Nie chce za nic odpalić

Post autor: jarnes » pn lis 19, 2007 00:53

Witam
Zostawiłem mojego Golfa w domu i wyjechałem na 2 tygodnie. Wczoraj, po powrocie do domu w nocy zszedłem do niego i odpaliłem na chwilę, odpalił na dotyk. Dziś w południe chciałem go uruchomić, jednak po zapaleniu zaczęło nim jakby "telepać" przez chwilę i zgasł po 15 sekundach. Spróbowałem go odpalić kolejny raz, jednak odpalił tylko na sekundę i zgasł. Nie wiedziałem za bardzo co się stało, więc probowałem go odpalać jeszcze z jakieś 10 minut, jednak wszystkie próby zakończyły się niepowodzeniem. Dodam, że rozrusznik się kręcił, ale samochód nie chciał odpalić. I właśnie wtedy zorientowałem się, że bardzo prawdopodobnym jest, iż może zabrakło paliwa. Pojechałem na stację i po powrocie wlałem do Golfa 7 litrów paliwa. Niestety po wlaniu paliwa nadal nie chciał odpalić, a kolejne 10 minut kręcenia rozrusznikiem sprawiły, iż rozładował się akumulator. Dodam tylko, że świece i przewody WN są nowe. Bardzo proszę o pomoc! Czy mogłem zepsuć pompkę paliwa?



Marioo
Forum Master
Forum Master
Posty: 1163
Rejestracja: czw sty 26, 2006 13:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Marioo » pn lis 19, 2007 09:45

Moze filtr paliwa jest zatkany, odpalil zaciagnal syfu do filtra i zgasl.



Awatar użytkownika
Mis
Forum Master
Forum Master
Posty: 1126
Rejestracja: pt sie 04, 2006 21:46
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mis » pn lis 19, 2007 10:13

od braku paliwa pompa sie tak szybko nie psuje. Naladuj akumulator. Nie znam sie za bardzo no wtryskach, ale w gazniku jak zabrkanie paliwa to mozna wlac od razu troche do gaznika aby sam nei zaciagal z baku.



Awatar użytkownika
Bula88
Forum Master
Forum Master
Posty: 1097
Rejestracja: wt cze 21, 2005 17:13
Lokalizacja: VW GRUPA CHOJNICE
Kontakt:

Post autor: Bula88 » pn lis 19, 2007 10:18

posluchaj czy po wlaczeniu zaplonu pompa paliwa pracuje



Awatar użytkownika
batexxx
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: sob paź 27, 2007 18:57
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Post autor: batexxx » pn lis 19, 2007 20:53

ja mam taki sam przypadek jak ty!!! wymieniłem przewody zapłonowe,świece ,cewke,pompki chodzą !!! i nadal nie chce zapalić a wcześniej przerywał!! podabnie jek u ciebie odpalał i gasł!!! dziś patrzyłem do wtrysku!! i coś jest nie tak na początku tylko podaje benzyne a potem przestaje a tak dla ciekawości to u mnie jes wtrysk Mono-Jetronic !!! jak się coś na wtryskach znasz to sobie popatrz :okej: jak coś będziesz wiedział to daj znać



Awatar użytkownika
jarnes
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 82
Rejestracja: wt lis 06, 2007 21:31
Lokalizacja: Piotrków / Wrocław
Kontakt:

Post autor: jarnes » pn lis 19, 2007 22:18

kurde, ja też mam Mono-Jetronic. pompka paliwa jest sprawna, nie wiem czemu nie uruchamia jutro przyjedzie mechanik, jak będę coś wiedział dam znac
pozdro


mój GTI

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=164606

Awatar użytkownika
jhosef
_
_
Posty: 9172
Rejestracja: czw lis 16, 2006 21:12
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: jhosef » pn lis 19, 2007 22:44

A sprawdzałeś czy jest iskra?



Awatar użytkownika
batexxx
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: sob paź 27, 2007 18:57
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Post autor: batexxx » wt lis 20, 2007 11:46

sprawdałem siece mają iskre i to dosyć dobrą wczoraj był mechanik z stwierdził ze taka membrana na wtrysku może być pęknięta heh jak się dowiem czegoś więcej to dam znać ty jak będziesz coś wiedział to odezwij się



Awatar użytkownika
jarnes
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 82
Rejestracja: wt lis 06, 2007 21:31
Lokalizacja: Piotrków / Wrocław
Kontakt:

Post autor: jarnes » śr lis 28, 2007 05:19

mój odpalił na pych, świece były zalane, wymieniłem je i teraz śmiga. pozdrowienia i dzięki za pomoc


mój GTI

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=164606

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 230 gości