Czy to srpingi od GTI ?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Grzesku
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 81
Rejestracja: ndz mar 04, 2007 20:28
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Czy to srpingi od GTI ?

Post autor: Grzesku » pt lis 16, 2007 20:41

Mechanik wstawił mi nowe springi niby od GTI. Czy po takich zdjęciach można ocenić to, czy są oryginalne GTI ?

Obrazek


Obrazek

A tak stoi na nowym przodzie, czyli nowe amory + nowe springi niby GTI.

Obrazek


Proszę o pomoc. Myślałem, że Goferek będzie niżej siedział :( :( Jutro jade założyć nowy tył.

Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc.



Awatar użytkownika
Duber
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10830
Rejestracja: pt sie 26, 2005 20:30
Lokalizacja: FSW

Post autor: Duber » pt lis 16, 2007 20:43

ja mam zielone kreski i jakis jeszcze inny kolor,ale napewno inne niz te.



dlugi_
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 61
Rejestracja: śr paź 04, 2006 22:53
Lokalizacja: Cz - Dz

Post autor: dlugi_ » pt lis 16, 2007 20:58

w moim golfie jest podobnie. Tył siedzi ładnie ale przód identycznie jak na twoim zdjeciu, na mój gust za wysoko trudno mi ocenić czy to z GTI orginały ale z jazdy to wydaje mi sie że sa za miekie, tył twardy jak cegła a przód średniawy czuć na zakretach że lekko płynie.
Ja wnioskuje że to nie bedzie GTI



Grzesku
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 81
Rejestracja: ndz mar 04, 2007 20:28
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Grzesku » pt lis 16, 2007 21:13

dlugi_ pisze:w moim golfie jest podobnie. Tył siedzi ładnie ale przód identycznie jak na twoim zdjeciu, na mój gust za wysoko trudno mi ocenić czy to z GTI orginały ale z jazdy to wydaje mi sie że sa za miekie, tył twardy jak cegła a przód średniawy czuć na zakretach że lekko płynie.
Ja wnioskuje że to nie bedzie GTI
dlugi mam to samo, dokładnie tak jak piszesz. Przód mam wyżej niż tył i tył jest bardzo twardy, ale są 2 zwoje obcięte :) Juz tydzień jeżdzę na tym nowym przodzie i troche siadło i wydaje mi się, że więcej nie siądzie. Dobre zawieszenie na Wrocław po którym jeżdżę, ale przyzwyczaiłem się do twardej zawiechy. Cóż, trudno. Pomęczę się przez zimę na takim, a na lato wrzuce ładną fele 16 i -40 sprigni ...

Pozdrawiam

[ Dodano: 17 Lis 2007 09:47 ]
Czy może się ktoś jeszcze wypowiedzieć w tym temacie ? Bardzo bym prosił, bo dalej nie jestem przekonany.

Pozdrawiam



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 379 gości