Ręce opadają... znowu kolektor układu wydechowego ?!

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Q
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: pn mar 28, 2005 00:19
Lokalizacja: Wielkopolska
Kontakt:

Ręce opadają... znowu kolektor układu wydechowego ?!

Post autor: Q » ndz lis 04, 2007 13:02

Rok temu zapaliła się kontrolka silnika... awaria... auto jeździł OK, ale nie będę szalał i podjechałem do serwisu. Okazało się, że kolektor układu wydechowego. Zrobili i rok smigał... to do teraz... Znów ta sama kontrolka błysnęła i nie chce zgasnąć... Jutro podjadę, ale znów ten sam problem ?! Z czego to może wynikać ?! Miał ktoś taki problem w swoim golfie ?!


Gofer V 1.4 FSI

Bąku
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 794
Rejestracja: pn lut 19, 2007 17:38
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Bąku » ndz lis 04, 2007 13:14

ale co kolektor układy wydechowego??


Mój Były mk3 na VENTO FRONCIE
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=102145&postdays=0&postorder=asc&start=0

Q
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: pn mar 28, 2005 00:19
Lokalizacja: Wielkopolska
Kontakt:

Post autor: Q » ndz lis 04, 2007 13:28

Bąku pisze:ale co kolektor układy wydechowego??
Kolego, w tych sprawach, technicznych, jestem absolutny "lajkonik" i mogę tylko odnieść się do zdarzeń, które już miały miejsce. Mianowicie, ostatnia awaria, rozpoczęta błyskiem kontrolki dotyczyła, jak się okazało, kolektora układu wydechowego. Więc zwyczajnie zastanawiam się, czy tym razem znów ten sam problem, czy coś innego. Póki co, pomimo świecącej kontrolki, auto jeździ dobrze, wówczas też tak było. A konkrety będę znał po wizycie w warsztacie, dzis tylko spekuluję i pytam, czy ktoś miał podobnie :)

Czy jasno napisałem ?


Gofer V 1.4 FSI

Awatar użytkownika
camels
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 152
Rejestracja: sob mar 10, 2007 11:38
Lokalizacja: Ireland

Post autor: camels » ndz lis 04, 2007 22:35

witam
nie ma takiego bledu jak kolektor ukladu wydechowego.kolektor ukladu wydechowego jest to czesc i moze on byc tyko uszkodzony mechanicznie i nie ma w nim zadnej elektroniki i nie daj sobie kitu wciskac niech ci dadza wydruk z bledem z komputera i wtedy napisz nam jaki to blad to ci pomozemy.
pozdrawiam


camels

Q
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: pn mar 28, 2005 00:19
Lokalizacja: Wielkopolska
Kontakt:

Post autor: Q » wt lis 06, 2007 00:20

camels pisze:witam
nie ma takiego bledu jak kolektor ukladu wydechowego.kolektor ukladu wydechowego jest to czesc i moze on byc tyko uszkodzony mechanicznie i nie ma w nim zadnej elektroniki i nie daj sobie kitu wciskac niech ci dadza wydruk z bledem z komputera i wtedy napisz nam jaki to blad to ci pomozemy.
pozdrawiam
Dzięki. To już wiem co zrobić, jadę na komputer :)


Gofer V 1.4 FSI

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 328 gości