Problem z kierunkami...

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

piwko2
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: pt sie 10, 2007 12:59
Lokalizacja: Rychwał
Kontakt:

Problem z kierunkami...

Post autor: piwko2 » śr paź 31, 2007 20:42

Witam!!!Mam problem kiedy wlaczam prawy kierunkowskaz a mianowicie kiedy wlaczam przelacznik to kierunek nie dziala(wnioskuje to po tym ze lampka na liczniku nie mruga ani nic nie tyka) ale zaraz sie wlacza i miga np po tym jak skręce troche kierownicą. Czasami dziala normalnie. Najlepsze z tego wszystkiego jest to ze okazalo sie ze kiedy niby nie dziala kierunek to na zewnatrz pali sie kierunek ale nie pulsuje. Nie wiem co z tym zrobic. Pomocy...



Awatar użytkownika
zodiak
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2584
Rejestracja: pn sty 03, 2005 00:17
Lokalizacja: gdzieś w Polsce

Post autor: zodiak » śr paź 31, 2007 20:48

Sprawdź połaczenie w kostce przy manetkach oraz samą manetkę (włacznik kieunków) . A lewy działa normalnie?


Zagazowany KR już sprzedany :( , teraz jeżdzi się ABFem :) Abf czyli Abfahrt
Nad ranem:
-żona :gdzie byłeś mordo?!!
-on : na Fylypynach.

piwko2
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: pt sie 10, 2007 12:59
Lokalizacja: Rychwał
Kontakt:

Post autor: piwko2 » śr paź 31, 2007 22:01

Tak dziala lewy normalnie. Jednak gdy nie dziala prawy kierunek to na zewnatrz wtedy wogole sie nie pali kierunek a wydawalo mi sie ze swieci ciaglym swiatlem(nie pulsuje).



Awatar użytkownika
ssuchyy
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 59
Rejestracja: sob wrz 22, 2007 20:26
Lokalizacja: LUBLIN-CENTRUM
Kontakt:

Post autor: ssuchyy » czw lis 01, 2007 09:12

Zmień włącznik pod kierownica i będzie git chyba ze możesz zawsze rozebrac i przeczyścić papierkiem bo albo blaszki są zaśniedziałe albo trzeba je podgiąć bo ze starosci sie powycierały tak miałem z tylną wycieraczka :)



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 282 gości