Witam. Jestem tu nowy i mam pytanie

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Luka

Witam. Jestem tu nowy i mam pytanie

Post autor: Luka » wt kwie 26, 2005 22:51

Na poczatek pozdro dla wszystkich. Nie mam jeszcze golfa ale mam zamiar miec(własnie sprzedałem swoja sierre)w sobote bede ogladał mk2 GTI 8v z 90r. Autko jest chłopaka mojej siostry sprowadzone 2 miesiace temu gaz zalozony 1 miesiac temu. Nie wiem co to za silnik i jak to sie bedzie sprawowalo na gazie, jaki koszt czesci itp. Na co zwrocic szczegolna uwage podczas ogladania? Wybieram sie na przeglad do stacji kontroli pojazdów, wiec niby bede wiedzial co i jak ale co vw maniacy to vw maniacy:)
pozdrawiam goraco i mam nadzieje ze bede tu czestym gosciem



Awatar użytkownika
mi5iek84
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 329
Rejestracja: sob sty 08, 2005 13:04
Lokalizacja: Stargard Szczeciński
Kontakt:

Post autor: mi5iek84 » wt kwie 26, 2005 22:59

witam nowego uzytkownika forum:) na pocztaek radzil bym zajrzec tu http://vwgolf.pl/forum/viewtopic.php?t=606 jesli jeszcze nie byles.


PozdroVWienia

[url=http://imageshack.us][img]http://img118.imageshack.us/img118/5306/logoeg5.jpg[/img][/url]

Luka

Post autor: Luka » wt kwie 26, 2005 23:06

dzieki
ale najbardziej mnie dreczy to czy wtrysk mechaniczny a taki chyba tam jest nadaje sie do gazu bo podobno nie bardzo.



Luka

Post autor: Luka » pn maja 02, 2005 11:39

Witam ponownie
Oglądałem ten samochód, jezdzilem nim i wszystko jest ok ale jest jeden problem: mianowicie samochod jest jakis kombinowany tzn.jest to rocznik 90 a w papierach 88 i zamiast silnika 1.8 ma w papierach 1.6. Zastanawiam sie teraz czy sie pakowac w cos takiego?Dodam ze golf jest super



Awatar użytkownika
arkop
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 184
Rejestracja: wt sie 31, 2004 15:40
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Post autor: arkop » pn maja 02, 2005 15:49

NIE !!!!!!!



Awatar użytkownika
MrSalieri
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 833
Rejestracja: wt gru 28, 2004 18:06
Lokalizacja: Okolice Krakowa
Kontakt:

Post autor: MrSalieri » pn maja 02, 2005 16:02

Jesli chcesz miec pozniej problemy z rejestracja to sie pakoj. Ja przezylem cos podobnego wiec zdecydowanie odradzam.



Luka

Post autor: Luka » pn maja 02, 2005 16:11

Ale on juz jest zarejestrowany w polsce i ma karte pojazdu itp.



Awatar użytkownika
Sebo
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 82
Rejestracja: pn mar 14, 2005 09:29
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

Post autor: Sebo » pn maja 02, 2005 16:55

Nie pakuj sie w coś takiego.
Będziesz musiał dużo wydawać na łapówki, bo 1,8 jako 1,6 nie przejdzie.
Pozdr.


www.vwgolf-slask.info

Awatar użytkownika
MrSalieri
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 833
Rejestracja: wt gru 28, 2004 18:06
Lokalizacja: Okolice Krakowa
Kontakt:

Post autor: MrSalieri » pn maja 02, 2005 17:10

To co z tego ze jest zarejestrowany w Polsce. Przeciez bedziesz go chyba rejestrowal na siebie. Zreszta jak chcesz ja mialem dlugie perypetje z wydzialem komunikacji wiec odradzam. Aut jest zatrzesienie na rynku zwlaszcza golfow wiec poszukaj czegos innego bez takich niezgodnosci.



Mariusz D.
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 520
Rejestracja: śr sty 05, 2005 17:25
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Mariusz D. » pn maja 02, 2005 18:01

Absolutnie nie pakuj się w taką kabałę. Dokładnie golfów w benzynie jest od zatrzęsienia na Polskim rynku i to w bardzo dobrych cenach . Wystarczy tylko dobrze poszukać. Odradzam takiego zakupu, potem może ci być kiedyś też go ciężko sprzedać!!!!!!



Luka

Post autor: Luka » pn maja 02, 2005 19:44

dzieki wszystkim
Raczej dam sobie spokoj chociaz szkoda bo naprawde fajny golfik.Szukam dalej moze Wy wiecie kto ma cos fajnego do sprzedania za ok 5-6 tys?
pozdrawiam



Awatar użytkownika
MrSalieri
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 833
Rejestracja: wt gru 28, 2004 18:06
Lokalizacja: Okolice Krakowa
Kontakt:

Post autor: MrSalieri » pn maja 02, 2005 19:49

Poszukaj chocby na allegro czy tym podobne. Na gieldach to raczej sami handlarze i kij wie co oni tam sprzedaja.



Luka

Post autor: Luka » pn maja 02, 2005 19:53

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=49492134
moze cos takiego?Ostatnio sprzedalem taka tylko troche pordzewiala i z silnikiem 1.6 a to troche za malo i bylem z niej zadowolony. Na allegro siedze cały czas ale mało jest samochodów z wawy a na zachod polski nie bardzo sie opłaca jezdzic.



kazuk

Post autor: kazuk » pn maja 02, 2005 21:21

miesiąc temu znalazłem bratu golfika III 1.8 92r za 7900 zarejstrowany w polsce z radyjkiem na CD nowymi oponami ale zimowymi ,nowym układem wydechowym,nowym rozrządem.
jak narazie autko sprawuje się dobrze jedyne co to trzeba wymienić pompe wody i tylne amorki.

a co do tego forda to pozostawie bez komentarza (nie lubie aut na F)
osobiście w tej cenie szukał bym jakiegoś Golfa II lub audi B3 ewentualnie jakąś Astre (z tym że one lubią gnić przy tylnych nadkolach) ,teraz auta sie bardzo słabo sprzedają wiec jak będziesz cierpliwy to na pewno znajdziesz coś godnego uwagi



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 257 gości