[mk2] domykanie maski

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Deacon
Kalinowa Mad Driver
Kalinowa Mad Driver
Posty: 580
Rejestracja: ndz sty 02, 2005 23:09
Lokalizacja: Radzionków
Kontakt:

[mk2] domykanie maski

Post autor: Deacon » pn kwie 25, 2005 22:45

wiec tak: chodzi o to, ze teraz przod maski po zamknieciu lezy mi na gorze grilla tak, ze nie ma miedzy nimi przerwy. z tego powodu pewnie nie mam uszczelki na poczatku maski. zamierzam zalozyc sobie brewke ale w zwiazku z tym nie bede mogl domknac maski bo przeciez brewke przykleje do gory grilla. czy bedzie sie to dalo wyregulowac jakos na mechanizmie zamykania?? jesli tak to jak sie to reguluje?? zaznaczam, ze teraz linia maski jest rowna z linia blotnikow co chyba zmieni sie jak dodam brewke bo podniesie sie w gore


Klub Miłośników Fiata Pandy www.pandaclubpolska.pl

Awatar użytkownika
igor002
Marysiakra
Marysiakra
Posty: 1050
Rejestracja: pn wrz 06, 2004 15:34
Lokalizacja: z tąd, a tak naprawde: Kraków
Kontakt:

Post autor: igor002 » pn kwie 25, 2005 23:45

jeżeli maske masz równo z błotnikami to masz dobrze!!
niewiem co ty jeszcze chces, a uszczelka si epowinna mieścić bez problemu, chyba ze masz po stłuczce, ale moze masz pas przedni zabrdzo do góry podbity albo coś ze atrape masz tak przy samej klapie!


Mk3 GTI 16V ABF

Awatar użytkownika
yaroz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 296
Rejestracja: ndz sty 02, 2005 14:10
Lokalizacja: SZO
Kontakt:

Post autor: yaroz » wt kwie 26, 2005 10:12

Jezeli chodzi o regulacje polozenia maski to jak ja otworzysz to po lewej i po prawej stronie sa takie okragle gomowe odboje i je mozna wykrecac i w ten sposoba sie reguluje wysokosc.



rakmk3
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 125
Rejestracja: śr lut 23, 2005 15:31
Lokalizacja: małopolska
Kontakt:

Post autor: rakmk3 » wt kwie 26, 2005 11:46

regulacja odbojami po obu stronach nic nie da bo na środku klaby bolec wchodzi w zamek w pasie i on dociąga całą maskę i jak tak podregulujesz to możesz sobie zrobić kołyskę z machy, tymi gumami reguluj się tylko ewentualne drgania machy na boki zeby zniwelować te drgania. natomast jesli chodzi o regulację to w samej masce się to reguluje i jest to ten bolec który wchodzi w zamek; przytrzymujesz na końcu śrubowkrętem "dziubek" tego bolca a u nasady jego jest śruba kontrująca chyba fi 10 - popuszczasz i w ten sposob regulujesz wysokość tego bolca a co za tym idzie to to ile maska ma wchodzić powyżej lub poniżej krawedzi błotników, ale może być też tak jak mówi igor002


MK III 1,8ABS full option

Deacon
Kalinowa Mad Driver
Kalinowa Mad Driver
Posty: 580
Rejestracja: ndz sty 02, 2005 23:09
Lokalizacja: Radzionków
Kontakt:

Post autor: Deacon » wt kwie 26, 2005 16:33

heh no poprzedni wlasciciel mi mowil, ze lekko przylozyl ale teraz widze to jego "lekko". wydaje mi sie ze przedni pas mam za bardzo do gory podbity jak igor002 mowi. da sie to jakos na dol oposcic??


Klub Miłośników Fiata Pandy www.pandaclubpolska.pl

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 382 gości