Czy wypadkowy?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Itor
Forum Master
Forum Master
Posty: 1092
Rejestracja: pt maja 04, 2007 21:41
Lokalizacja: Sin City
Kontakt:

Czy wypadkowy?

Post autor: Itor » sob paź 20, 2007 08:30

witam,
koledzy zerknijcie na to zdjecie czy nierowne szpary miedzy maska a blotnikami z lewej strony moga swiadczyc o przeszlosci wypadkowej, czy vw tak niechlujnie sklada samochody?

Obrazek

to samo z tylu

Obrazek
Ostatnio zmieniony sob paź 20, 2007 08:38 przez Itor, łącznie zmieniany 2 razy.



Awatar użytkownika
adamo122
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 402
Rejestracja: pn sty 17, 2005 15:51
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: adamo122 » sob paź 20, 2007 08:35

moim zdaniem nie świadczą o wypadkowej przeszłości, po tylu latach moze trzebaby wyregulowac na zawiasach



Itor
Forum Master
Forum Master
Posty: 1092
Rejestracja: pt maja 04, 2007 21:41
Lokalizacja: Sin City
Kontakt:

Post autor: Itor » sob paź 20, 2007 08:38

adamo122 pisze:moim zdaniem nie świadczą o wypadkowej przeszłości, po tylu latach moze trzebaby wyregulowac na zawiasach
chce zonce kupic bezpieczny samochodzi mozecie ocenic ten z allegro?
http://moto.allegro.pl/show_item.php?it ... s%C5%82any.



Awatar użytkownika
marek2907
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2610
Rejestracja: czw maja 11, 2006 19:21
Lokalizacja: Ostrołęka
Kontakt:

Post autor: marek2907 » sob paź 20, 2007 08:45

cięzko będzie kupić niebity egzemplarz
nierówne szpary o czymś swiadczą ( ze był trochę kiepsko naprawiany)


[url=http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=53320][img]http://i128.photobucket.com/albums/p180/marek2907/forum2.jpg[/img][/url]
:gora: KLIKNIJ :gora:
[size=200][b]wszystko na 1 stronie[/b][/size]

Itor
Forum Master
Forum Master
Posty: 1092
Rejestracja: pt maja 04, 2007 21:41
Lokalizacja: Sin City
Kontakt:

Post autor: Itor » sob paź 20, 2007 08:46

marek2907 pisze:cięzko będzie kupić niebity egzemplarz
nierówne szpary o czymś swiadczą ( ze był trochę kiepsko naprawiany)
no wlasnie tez mi sie wydaje ze te szpary same nie powstaly:)



kemizo67
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 52
Rejestracja: pt lip 28, 2006 22:15
Lokalizacja: Pabianice
Kontakt:

Post autor: kemizo67 » sob paź 20, 2007 10:15

bezpieczny ? , czy podpasiony ? bo on nawet nie ma poduszek, a swoją drogą nie mówmy o bezpieczeństwie w 15 letnim samochodzie
sorki za stwierdzenie :)


pozdrawiam

haps
Forum Master
Forum Master
Posty: 1292
Rejestracja: ndz kwie 01, 2007 17:11
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: haps » sob paź 20, 2007 10:22

kemizo67, ze stary nie znaczy ze mniej bezpieczny...a co do poduszek to heh...dobry bajer przy sprzedazy zeby kilka stowek wyrwac... bo to jak one dzialaja to..aaa zreszta :helm: a jak samochod stary to przynajmniej grubsza blache ma i mocniejsze podluznice...a stare vw to jak poldki z pierwszych produkcji czyli takie male czolgi..ile razy widzialem jak mk2 sie strzelila z jakims nowym wozkiem...hehe...smiech na sali..golfik prawie caly a tamten samochod caly pognieciony, ze lepiej go zezlomowac niz naprawiac..



Itor
Forum Master
Forum Master
Posty: 1092
Rejestracja: pt maja 04, 2007 21:41
Lokalizacja: Sin City
Kontakt:

Post autor: Itor » sob paź 20, 2007 10:23

kemizo67 pisze:bezpieczny ? , czy podpasiony ? bo on nawet nie ma poduszek, a swoją drogą nie mówmy o bezpieczeństwie w 15 letnim samochodzie
sorki za stwierdzenie :)
chodzi o konstrukcje - widzialem kiedys na zywo czolowke jetty z bmw 525, bmw masakra, z jetty facet wyszedl niemal bez szwanku, to ze nie ma poduch nic jeszcze nie znaczy



matikdalik
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 63
Rejestracja: sob wrz 08, 2007 00:33
Lokalizacja: Pomorze

Post autor: matikdalik » sob paź 20, 2007 10:27

haps pisze:kemizo67, (...) a stare vw to jak poldki z pierwszych produkcji czyli takie male czolgi..ile razy widzialem jak mk2 sie strzelila z jakims nowym wozkiem...hehe...smiech na sali..golfik prawie caly a tamten samochod caly pognieciony, ze lepiej go zezlomowac niz naprawiac..
Fakt, z tego złożonego że tylko na złomowiec ludzie sami wychodzą, a z tego co porysował się tylko zderzak wyciągają 3 trupy


Golf MK3 Variant 1.9TDI 1Z
tyle pije: [url=http://www.spritmonitor.de/en/detail/199705.html][img]http://images.spritmonitor.de/199705.png[/img][/url]

marecki_vitor
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 462
Rejestracja: czw sty 25, 2007 18:33
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Post autor: marecki_vitor » sob paź 20, 2007 10:34

Witaj kolego . Powiem ci tak na drugim zdjęciu po lewej stronie (odstęp miedzy klapą a błotnikiem) ta szpara nie wygląda mi na sprawe regulacyjną , napewno był pukany w dupe i ktos zle naprawił , a co do przodu to trudno mi to opisać poniewarz moze to byc krzywo przykrecony grill wiec nie wypowiadam sie co do przodu . Najlepiej jak podjedziesz sprawdzic autko i zajrzysz pod maske czy są orginalne spawy (nie tam jakies silikony maskujące) ja juz sie nadzialem na takiego ale MK3 i załuję teraz bardzo . Pozdrooo



Slavwek.ie
Forum Master
Forum Master
Posty: 1280
Rejestracja: ndz sie 13, 2006 17:21
Lokalizacja: Pabianice
Kontakt:

Post autor: Slavwek.ie » sob paź 20, 2007 10:36

Witam.
Moim zdaniem auto godne uwagi, nie ma co się doszukiwać w 15 letnim aucie jakiś niespasowanych elementów, całość nie wygląda źle, chociaż na masce nie widać nawet delikatnych odprysków a raczej być powinny, cena jest w miarę akceptowalna.
powinieneś autko dokładnie obejrzeć "na żywo"



Itor
Forum Master
Forum Master
Posty: 1092
Rejestracja: pt maja 04, 2007 21:41
Lokalizacja: Sin City
Kontakt:

Post autor: Itor » sob paź 20, 2007 10:43

Slavwek.ie pisze:Witam.
Moim zdaniem auto godne uwagi, nie ma co się doszukiwać w 15 letnim aucie jakiś niespasowanych elementów, całość nie wygląda źle, chociaż na masce nie widać nawet delikatnych odprysków a raczej być powinny, cena jest w miarę akceptowalna.
powinieneś autko dokładnie obejrzeć "na żywo"
jest tylko maly problem ja sie absolutnie na tym nie znam, facet mi przeslal maila w ktorym napisal ze wymieniana byla przednia szyba (nie przez niego) automat zmieniony ma 5 biegowy manual

przed chwila dostalem takiego maila:

"Rozumiem, odnośnie np. maski, to ona musialabyc kiedys zdejmowana do malowania i ktos ja zle wyregulowal, bo z tego co wiem, to cos spadlo ma maske w garazu, lekko ja porysowalo i pekla szyba.
Tylna klapa to nie wiem, ja tam nie widze zeby cos bardzo sie nie zgrywalo, a jesli Ty widzisz to pewnie po prostu od uzywania przez 15 lat.
Ja mam to auto od 5 lat i nie mialem wypadku, malowalem jedynie podszybie, listwe pod lampami przednimi i tylna belke pod lampami (bo bylo to porysowane i poobijane od kamieni). Reszty blachy nie ruszalem i przez 5 lat nic nie pordzewialo, dodatkowo sa wszystkie fabryczne wlepki, na tylnej belce, slupkach, masce i przednim blotniku.
Autem tym jezdzila tez moja narzeczona, auto jest bezpieczne, bardzo lekko chodzi wspomaganie."

tu jest sporo zdjec tej jetty jakby ktos byl uprzejmy i zerknal na nie
http://www.webnode.pl/Jetta/jetta.zip
Ostatnio zmieniony sob paź 20, 2007 10:52 przez Itor, łącznie zmieniany 2 razy.



Slavwek.ie
Forum Master
Forum Master
Posty: 1280
Rejestracja: ndz sie 13, 2006 17:21
Lokalizacja: Pabianice
Kontakt:

Post autor: Slavwek.ie » sob paź 20, 2007 10:57

Najlepiej umów się z kimś z forum, kto będzie wiedział więcej na ten temat i pojedźcie razem obejrzeć auto. Napewno ktoś z forumowiczów z twojej okolicy lub z Wawy będzie dysponował wolnym czasem.



Awatar użytkownika
norek111
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 5456
Rejestracja: wt sie 07, 2007 21:30
Lokalizacja: POLSKA

Re: Czy wypadkowy?

Post autor: norek111 » sob paź 20, 2007 11:43

tyl napewno bity widac jak byk ze niedopieszczony ale lakierek ma git
Ostatnio zmieniony sob paź 20, 2007 11:44 przez norek111, łącznie zmieniany 1 raz.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 405 gości