Elektryczna szyba nie odsuwa sie

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
jabol79
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 208
Rejestracja: wt lut 22, 2005 21:33
Lokalizacja: WPR
Kontakt:

Elektryczna szyba nie odsuwa sie

Post autor: jabol79 » pn paź 15, 2007 08:30

Witam.
Mam problem szybą od strony kierowcy.Przez jakiś czas przy domykaniu coś trzszczało.Dziś szyba uchyla sie na jakiś 2 cm.i nic dalej.Na allegro znalazłem taki podnośnik http://www.allegro.pl/item253831658_pod ... od_ss.html
Nie ma on jednak silnika.Czy można przełożyć silnik ze starego podnośnika?Kiedyś słyszałem że są dwa rodzaje i z jednego się da a z drugego nie.Mój golf jest z 1997r.
Ostatnio zmieniony pn paź 15, 2007 09:22 przez jabol79, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
MarcoVW
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 962
Rejestracja: śr lip 06, 2005 21:04
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: MarcoVW » pn paź 15, 2007 09:45

witam!!
Kupiłem taki podnosnik Hansa Priesa , ale na tył czyli tylne lewe drzwi strona kierowcy.

Tak silniczek wraz z modułem elektroniki BROSE przekladasz.
Silniczki sa te same. Jedyne co to silniczki z modulami ze starszych golfow cos do 95r maja to ze trzeba trzymać cały czasz przycisk wcisniety zeby szyba poszla w gore, a w nowszysch prztytrzymac i puscić.

Nowsze silniczki poznasz po tym ze są z literką "A" na końcu.

przod strona kierowcy - 1H0 959 801A



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » pn paź 15, 2007 13:43

MarcoVW pisze:trzeba trzymać cały czasz przycisk wcisniety zeby szyba poszla w gore
nie dotyczy szyby kierowcy, idzia sama po jednym dłuzszym naciśnięciu


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 458 gości