problem z podgrzewaniem (przycisk)

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

dzony_wzk
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: pn mar 05, 2007 13:13
Lokalizacja: Warszawa

problem z podgrzewaniem (przycisk)

Post autor: dzony_wzk » pt paź 12, 2007 17:02

witam ma wielki problem nie dziala mi ogrzewanie tylniej szyby i lusterek wpadłem na pomysł że może przycisk jest zaśniedziały okazało sie to strzałem w dziesiątkę lusterka zaczeły sie podgrzewać tylne szyba dalej nie grzeje i co warzniejsze i najgorsze cały czas przycisk jest załączony i swieci sie na pomarańczowo i nie da sie wyłączyć podgrzewania i taraz moje pytanko co z tym zrobić i czy coś w tym przycisku nie jest zwalone zamieszczam jego fotke bo nie moge sie w nim połapac
pozdro i dzieki za pomocObrazek



greg

Post autor: greg » pt paź 12, 2007 20:03

http://vwgolf.pl/porady/mk3.htm#przel3 tu w połowie masz rozbierany włącznik szyby - obejrzyj jak założone są te blaszki



przemo251
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 61
Rejestracja: pn gru 11, 2006 13:11
Lokalizacja: Wrocław/Kluczbork/Częstochowa
Kontakt:

Post autor: przemo251 » pt paź 12, 2007 20:47

włącznik to jedyny problem, musi być w nim jakieś zwarcie, albo któraś blaszka nie odbija w drugą stronę kiedy wyłączasz przycisk. Na pewno nie mają z tym nic wspólnego kable, bo jak piszesz nie wyłącza się ogrzewanie tylnej szyby, więc napięcie dochodzi.



dzony_wzk
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: pn mar 05, 2007 13:13
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: dzony_wzk » pt paź 12, 2007 21:05

tu jest taki problem ze w srodku w tym przycisku nic nie jest ruchome... i czy wcisnie sie czy nie nic nie odbijai caly czas jest wlaczony na zddjeciu jest taka pochyla czesc i ona moim zdaniem powinna sie ruszac a sie nie rusza i caly cas jest styk i tak sie zatstanawiam czy ona powinna byc pochyla czy prosta bo nie wiem czy to klej czy sie spalila(w miajscu gdzie dotyka "silownik" blaszki...
ps na zdjeciu widze ze jest przerwa pomiedzy dwoma blaszkami a u mnie jej nie ma :(
Ostatnio zmieniony pt paź 12, 2007 21:09 przez dzony_wzk, łącznie zmieniany 1 raz.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 335 gości