Jak wyjąć schowek

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
KonradC
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 176
Rejestracja: pn paź 08, 2007 15:43
Lokalizacja: Podlasie

Jak wyjąć schowek

Post autor: KonradC » pt paź 12, 2007 06:49

Panowie gdzie są śruby i wogle jak się zabrać aby wyjąć schowek pasażera w MK4
bo muszę się dostać do przewodów od głośników



greg

Post autor: greg » pt paź 12, 2007 09:00

otwierasz schowek - kluczem lub śrubokrętem torx wykrecasz widoczne 3 czy 4 wkręty (sa na samej górze schowka, odkręcasz śruby-wkręty torx poniżej schowka (jak zamkniesz schowek to je zobaczysz). Zanim zaczniesz wycciągać schowek podwazasz boczną osłonę deski (ten półokrąg widoczny po otwarciu drzwi - - ja go podważam przy otwartym schowku -łapie w połowie półokręgu i odchylam wkierunku drzwi). Teraz jak masz już to zdjete możemy sie pokusić o wypięcie schowka - będzie lekki problem bo po lewej stronie przy konsoli go tam trzyma zapinka + na dole język - ja ciahnę od strony drzwi za schowek a następnie lekkim poci.ągnięciem wypinam górną zapinkę znajdującą sie przy środku konsoli - żeby bardzo nie walczyc z rozbieraniem (dolny język) ja odchylam plastik mocujący po prawej strnie schowka i przechylając schowek robię nim przesunięcie w kierunku drzwi a następnie tą stroną od drzwi wkierunku podłogi - uważaj teraz możesz wypiąć wtyczkę od światełka schowka a dopiero potem wychodzisz ze schowkiem z samochodu. Normalnie to mi zajmuje mniej niż napisanie lub przeczytanie tego całego tekstu

[ Dodano: Pią Paź 12, 2007 9:02 am ]
jak nadal będa problemy to wieczorem moge odszukać i zmaieścić fotki



Awatar użytkownika
cinek2004
"
Posty: 1795
Rejestracja: pn cze 04, 2007 08:01
Lokalizacja: Warszawa - WB

Post autor: cinek2004 » pt paź 12, 2007 10:34

To powinno pomoc:
Obrazek
I wymontowanie konsoli srodkowej:
Obrazek Obrazek
Ostatnio zmieniony pt paź 12, 2007 10:37 przez cinek2004, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
KonradC
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 176
Rejestracja: pn paź 08, 2007 15:43
Lokalizacja: Podlasie

Post autor: KonradC » pt paź 12, 2007 10:45

dzięki

to muszę wymontować środkową konsole aby wyjąć ten cholerny schowek ??
Ostatnio zmieniony pt paź 12, 2007 10:48 przez KonradC, łącznie zmieniany 2 razy.



Awatar użytkownika
cinek2004
"
Posty: 1795
Rejestracja: pn cze 04, 2007 08:01
Lokalizacja: Warszawa - WB

Post autor: cinek2004 » pt paź 12, 2007 11:03

Tak, jest tam jedna srubka, ktora trzyma schowek. Jesli jej nie wykrecisz to ulamiesz mocowanie schowka do konsoli. Wbrew pozorom nie jest to trudne i zajmuje niewiele czasu.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 395 gości