Podświetlenie regulatora lusterek (elektryczny)

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

scorpion
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: sob lip 08, 2006 00:18
Lokalizacja: Poznań

Podświetlenie regulatora lusterek (elektryczny)

Post autor: scorpion » śr paź 10, 2007 21:21

Witam ponownie,

W swoim nowym dobytku GOLF 4 TDI 110 znalazłem pewnie niedomaganie. Konkretnie nie działa mi podświetlenie regulatora lusterek. Chodzi o regulator elektrycznie sterujący zewnętrznymi lusterkami. Słyszałem, że jest tam dioda do podświetlenia i nie można jej zmienić. Trzeba zakupić cały nowy regulator. Czy to prawda? Widziałem na allegro takie regulatory po 84 zł, ale chciałbym się upewnić czy konieczna jest wymiana całego regulatora, czy może wystarczy poszukać bezpiecznika lub zmienić żarówkę podświetlenia?

Pozdrawiam,
TDI 110 km



Awatar użytkownika
norek111
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 5456
Rejestracja: wt sie 07, 2007 21:30
Lokalizacja: POLSKA

Re: Podświetlenie regulatora lusterek (elektryczny)

Post autor: norek111 » śr paź 10, 2007 21:59

w moim golfie3 mialem zaroweczki jak samemu nie wylutujesz to nie wymienisz wstawilem diody i jest spoko nawet lepiej oswietlaja
Ostatnio zmieniony śr paź 10, 2007 22:18 przez norek111, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Maćko1979
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 263
Rejestracja: pn gru 19, 2005 21:06
Lokalizacja: Dębe Wielkie
Kontakt:

Post autor: Maćko1979 » śr paź 10, 2007 22:21

Na jakiejś niemieckiej stronie widziałem manual jak wymienić diody w podświetleniu sterowania lusterkami.... Jak znajdę to zapodam.......


Znalazłem nawet po polsku z zaprzyjaźnionej stronki vw-passat
http://www.vw-passat.pl/index.php?optio ... &Itemid=11
Ostatnio zmieniony śr paź 10, 2007 22:28 przez Maćko1979, łącznie zmieniany 1 raz.


Diagnoza autek z rodziny VW (również Ford GALAXY) i gniazdem OBD (na razie tylko) również z CAN!!!!! Warszawa i okolice. Po informacje zapraszam na PW.

Golfika już nie ma została POLÓWECZKA.

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 77 gości