wklad sie rozlecial

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
yolmen
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 138
Rejestracja: ndz maja 06, 2007 09:19
Lokalizacja: Largo , Florida

wklad sie rozlecial

Post autor: yolmen » pn paź 08, 2007 13:12

wymienialem ostatnio klamke i "zepsol" mi sie wklad klucza. Niby dziala ale musze czasami powojowac bo klucz nie chce sie przekrecic. Teraz pytanie czy te wklady mozna dorobic ? Czy trzeba wymienic wszedzie wkladki ?

dzieki



Awatar użytkownika
Maćkooo
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2032
Rejestracja: pn cze 25, 2007 11:39
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Post autor: Maćkooo » pn paź 08, 2007 13:17

Witam
Wydaje mi się że musiałeś źle poskladać klamkę. Wiadomo że jeśli wymieniałeś klamkę musiałeś włożyć stare wkłady kluczyka aby satry kluczyk pasowal.
Sam robiłem to samo , sprawdź czy wszystko dobrze poskładałeś, a uwierz mi mozna tam o ile dobrze pamiętam pomylić się.
:D


Pomagają Tobie , pomagaj innym - pisz jak rozwiązałeś swój problem.
Zawsze do przodu :D

http://pl.youtube.com/watch?v=eT0MHN827hs&feature=related

Awatar użytkownika
yolmen
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 138
Rejestracja: ndz maja 06, 2007 09:19
Lokalizacja: Largo , Florida

Post autor: yolmen » pn paź 08, 2007 13:52

na pewno zlozylem dobrze , mialem kilka podejsc az wkoncu sie udalo(ulozenie tej sprezynki bylo kluczem do prawidlowego dzialania) , mysle ze problemem jest sam wklad , bo te wystajace koncowki ciezko chodza i chyba sie blokuja w srodku klamki.



Awatar użytkownika
Maćkooo
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2032
Rejestracja: pn cze 25, 2007 11:39
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Post autor: Maćkooo » pn paź 08, 2007 14:01

Hmm pamiętam że coś tam z tymi drucikami było zamieszane. ALe jeśli wymieniałeś klamke i od tej pory sie zrypało to ja twierdze ze to cos masz źle zlożone.
No innej mozliwosci tutaj nie widzę. Tam jest bodaj jakaś sprężynka ona nawet wyskakiwała przy wymianie. Naprawdę moja rada sprawdz i porównaj np z tą drugą dobrą.


Pomagają Tobie , pomagaj innym - pisz jak rozwiązałeś swój problem.
Zawsze do przodu :D

http://pl.youtube.com/watch?v=eT0MHN827hs&feature=related

marecki_vitor
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 462
Rejestracja: czw sty 25, 2007 18:33
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Post autor: marecki_vitor » pn paź 08, 2007 14:58

Na moje oko to wkładka , jak wymieniasz na nową klamkę to rozmiar starego środka klamki jest większy a co za tym idzie luzniejszy i wszystko sie przez ten czas wpasowało w starą klamkę , po jakims czasie sie powinno ustabilizowac . jak sie blokuje to wes wkładke z klapy tylnej i bedzie git ;) pozdrooo



Awatar użytkownika
yolmen
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 138
Rejestracja: ndz maja 06, 2007 09:19
Lokalizacja: Largo , Florida

Post autor: yolmen » pn paź 08, 2007 15:00

albo poprostu wkoncu zrobie centralne i w ogole nie bedzie problemu :D ( wszystko mam wstarczy tylko skrecic silownik z zamkiem :bajer: )



marecki_vitor
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 462
Rejestracja: czw sty 25, 2007 18:33
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Post autor: marecki_vitor » pn paź 08, 2007 15:04

no i po problemie . Na twoim miejscu bym zakładał centralny bo mam u siebie i jest to duza różnica i duże ułatwienie , nie cza skakać po całym samochodzie zeby otworzyc drzwi np mamie czy dziewczynie :D:D . pozdrooooo



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 338 gości