Brak mocy

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Tomek MK2
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 64
Rejestracja: pt kwie 20, 2007 20:08
Lokalizacja: z woj. Łódzkiego

Brak mocy

Post autor: Tomek MK2 » pn paź 08, 2007 08:11

Witam W moim golfie pojawił się kolejny problem mianowicie po dodaniu gazu auto pracuje jakby na 3 cylindrach Dzieje sie to w momencie otwarcia tej deugiej przepustnicy Auto na luzie wtedy zaczuna pracować na 3/2 cylindrach a z tłumika wylatuje czarny dym (cos mi sie wydaje że nie spala do końca paliwa) Podczas jazdy jaest tak samo Na niskich obrotach autko chodzi normalnie a po dodaniu gazu zaczyna przerywać, skakać Dadam że auto chodzi w benzynce Silknik 1.8 na pełnym wtrysku Nie jestem pweny ale wydaje mi sie że to wina zapłanu Sugeruje sie tym ponieważ od czasu do czasu auto mi "strzela" Auto miało nie dawno wymienianą pompe paliwową (ostatnio pisałem o tym na forum) Panowie pomocy!


za szybki... ;-)

Awatar użytkownika
ppoll27
Forum Master
Forum Master
Posty: 1269
Rejestracja: ndz sty 08, 2006 21:17
Lokalizacja: Kraków

Post autor: ppoll27 » pn paź 08, 2007 08:54

zacznij od obejrzenia swiec i kabli - kiedy zmieniałeś świece ? jesli mają > 30tys km to do wymiany.. kable przypalone, zwęglone styczki ? zajrzyj też pod kopułkę na palec i styczki w kopułce - możesz sprawdzić czy jak jest wilgotno i ciemno to ci pod maską nie skaczą iskry ... z tego co piszesz to ani chybi zapłon :bigok:


TDPower

Tomek MK2
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 64
Rejestracja: pt kwie 20, 2007 20:08
Lokalizacja: z woj. Łódzkiego

Post autor: Tomek MK2 » pn paź 08, 2007 11:06

Wiecie co to auto mnie zadziwia Odpaliłem go i szok! Chodzi poprawnie ale... No właśnie jest "ale" po właczeniu świateł zaczął od nowa Ludzie teraz wychodzi że to wina elektryki Zgłupieć mozna (ja juz ) Na dodatek raz odpala za 1 razem a raz po kilkukrotnym nawet jak już chodził miał ktoś z wasz takie coś ????? help! #-o

[ Dodano: 08 Paź 2007 11:07 ]
a propo kopułki i kabli itd to fakt kopułke mam do wymiany


za szybki... ;-)

Awatar użytkownika
ppoll27
Forum Master
Forum Master
Posty: 1269
Rejestracja: ndz sty 08, 2006 21:17
Lokalizacja: Kraków

Post autor: ppoll27 » pn paź 08, 2007 11:27

heh - sprawdz sobie zatem regulator napiecia - zmierz jakie masz napiecie na akumulatorze przy dzialajacym silniku powinno byc stale minimum 13,8 - 14 V - sprawdz co sie stanie jak zalaczysz swiatla ... :bigok:


TDPower

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 324 gości