Zapowietrzony ukł. paliwowy

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Tomek MK2
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 64
Rejestracja: pt kwie 20, 2007 20:08
Lokalizacja: z woj. Łódzkiego

Zapowietrzony ukł. paliwowy

Post autor: Tomek MK2 » czw paź 04, 2007 19:02

Witam Przez swoja głupote zapowietrzyłem układ paliwowy Po prostu nie zatankowałem paliwa i wysuszyłem zbiornik Po zalaniu auto chodzi ale jak czołg Na 1 biegu ok ale jak wrzuce 2 to szarpie a o reszcie nie wspomne auto też cięzko odpala Mam silnik 1,8 na pełnym wtrysku (posiadam 2 pomy paliwowe) Od pompy (tej pod podwoziem) prowadzi przewód az do silnika po lewej stronie i podłączony jest do takiego rozdzielacza skąd przewody rozchodzą sie na wtryskiwacze Odkręciłem (popuściłem) ta nakrętke , paliwo wyciekło wraz z powietrzem ale i to nie pomogło jak jeszcze moge odpowietrzyć ukł.


za szybki... ;-)

Awatar użytkownika
stonefree
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4033
Rejestracja: wt lut 15, 2005 19:39
Lokalizacja: WO
Kontakt:

Post autor: stonefree » czw paź 04, 2007 19:34

boje sie,ze przytarła sie pompa paliwowa.trzeba zmierzyc cisnienie paliwa na tym rozdzielaczu.



Tomek MK2
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 64
Rejestracja: pt kwie 20, 2007 20:08
Lokalizacja: z woj. Łódzkiego

Post autor: Tomek MK2 » pt paź 05, 2007 09:02

nie żartuj Nic sprawdze to ale jak bedzie wszystko ok to gdzie można jeszcze i jak odpowietrzyć???


za szybki... ;-)

agrala
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4119
Rejestracja: czw lip 19, 2007 18:55
Lokalizacja: Kalisz
Kontakt:

Post autor: agrala » pt paź 05, 2007 09:55

musialbys odlaczyc przewod paliwowy i tak dlugo puszczac paliwo az poleci bez powietrza.
Mogles uszkodzic jena z pomp i teraz moze masz za mala wydajnosc



Tomek MK2
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 64
Rejestracja: pt kwie 20, 2007 20:08
Lokalizacja: z woj. Łódzkiego

Post autor: Tomek MK2 » pt paź 05, 2007 11:41

Pompa ta w zbiorniku daje bo sprawdzałem mam nadzieje ze ta druga też jest wporządku nic sprawdze ciś. i jeszcze raz spróbuje odpowietrzyc


za szybki... ;-)

Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » pt paź 05, 2007 13:38

Nie ma takiej możliwości jak zapowietrzenie. To nie disel. Patrza na drugą pompę, filtr, najlepiej podjedź do mechanika co ma manometr i sprawdź sumaryczne ciśnienie obu pomp przy wtrysku.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 335 gości