Dziwny problem z MFA?!

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

MZiobro
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 969
Rejestracja: śr sty 17, 2007 23:16
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Dziwny problem z MFA?!

Post autor: MZiobro » pn paź 01, 2007 07:26

moze ktos mi pomoze...a wiec moje mfa ( na 100% ok podlaczone ) pokazuje jakies bzdury...km dobrze mierzy ,czas jazdy i temp. oleju tez ok ale srednia predkosc i temp. powietrza to kompletne nieporozumienie :crazy: moze ktos wie czym to jest spowodowane? sred. predkosc na trasie jadac non stop przez 200-300km z predk. 100-120 pakazuje mi maks 40km/h tak jak i spalanie wyszlo mi 6.7 a on pokazal 8.0 a teraz po miescie - kiedys wskazywal do 9.0 a teraz 12-13 choc auta pali dalej tak jak kiedys czyli 8.0-9.0l/100 Dodam ze ostatnio przelaczajac f-cje jakos tak jakby sie zawiesil i potem pokazywal naprawde ok w miare dokladnie ale potem znowu jakby sie przestawil i pokazuje herezje :grin: Ma ktos wiedze w tym temacie co jest nie tak?? a moze mfa siadlo i musze szukac innych licznikow??



Awatar użytkownika
pablo_ostr
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: czw wrz 13, 2007 11:58
Lokalizacja: Ostrowiec św.

Post autor: pablo_ostr » śr paź 03, 2007 03:03

sprawdz czujniki i ew wezyk podcisnienia ktory dochodzi do licznika a jest odpowiedzialny za spalanie


życie jest piękne jeśli antydepresanty są właściwie dobrane

MZiobro
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 969
Rejestracja: śr sty 17, 2007 23:16
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: MZiobro » śr paź 03, 2007 07:48

pablo_ostr pisze:sprawdz czujniki i ew wezyk podcisnienia ktory dochodzi do licznika a jest odpowiedzialny za spalanie
wężyk raczej jest ok bo zakladalem nowy no ale sprawdze na wszelki wypadek a czujnik temp. powietrza mam na 100% skopany bo rano ( jest rosa, zimno) pokazuje mi 14-18st. a w dzien kiedy jest maks 21 pokazuje 30..szlak by go trafił :crazy: :grrr:

a dodoam jeszcze ze wczesniej bo zresetowaniu mfa spalanie zaczynalo pokazywac od 99.9 i malalo a teraz po resecie wskakuje odrazu na 40.0 , 24.0 - roznie ale juz nigdy od 99.9 nie zaczyna i dopiero maleje....
Ostatnio zmieniony śr paź 03, 2007 07:49 przez MZiobro, łącznie zmieniany 1 raz.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 260 gości