stuki przy gwaltownym dodawaniu i ujmowaniu gazu

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Ciapajek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: sob wrz 29, 2007 11:19
Lokalizacja: lublin
Kontakt:

stuki przy gwaltownym dodawaniu i ujmowaniu gazu

Post autor: Ciapajek » sob wrz 29, 2007 14:28

czy stuki te moga byc spowodowane brakiem gumy przy laczeniu lewarka zmiany biegow ze skrzynia tamn na laczeniu powinna byc guma u mnie tej gumy nie ma,przy dodawaniu i odejmowaniu gazu gwaltownym slychac glosne stuki,amorki,przeguby,drazki,koncowki,poduszki pod silnikiem i skrzynia sa nowe.doradzcie czym moga bys spowodowane te stuki bo juz mnie krew od tego zalewa Obrazek


CIAPAJEK

Awatar użytkownika
wolfzan
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 906
Rejestracja: sob cze 23, 2007 08:43
Lokalizacja: Wrocław/Nisko
Kontakt:

Re: stuki przy gwaltownym dodawaniu i ujmowaniu gazu

Post autor: wolfzan » sob wrz 29, 2007 15:50

Ciapajek pisze:czy stuki te moga byc spowodowane brakiem gumy przy laczeniu lewarka zmiany biegow ze skrzynia tamn na laczeniu powinna byc guma u mnie tej gumy nie ma,przy dodawaniu i odejmowaniu gazu gwaltownym slychac glosne stuki,amorki,przeguby,drazki,koncowki,poduszki pod silnikiem i skrzynia sa nowe.doradzcie czym moga bys spowodowane te stuki bo juz mnie krew od tego zalewa [url=http://images26.fotosik.pl/90/8f28f78fc833e9bdm.jpg]Obrazek[/URL]
Mam podobne objawy, u mnie szarpie silnikiem przy dodawaniu i puszczaniu gazu i przy wysprzęglaniu. Znajomy zdiagnozował padnięty docisk sprzęgła. Jako że wymiana samego docisku jest nieopłacalna, to wymieniam niedługo całe sprzęgło. :pub:



Awatar użytkownika
Maćkooo
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2032
Rejestracja: pn cze 25, 2007 11:39
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Post autor: Maćkooo » sob wrz 29, 2007 16:08

Ciapajek pisze:czy stuki te moga byc spowodowane brakiem gumy przy laczeniu lewarka zmiany biegow ze skrzynia tamn na laczeniu powinna byc guma u mnie tej gumy nie ma,przy dodawaniu i odejmowaniu gazu gwaltownym slychac glosne stuki
Witam No nie bardzo . Czy są to metaliczne stuki ustające gdy puszczasz pedał gazu???


Pomagają Tobie , pomagaj innym - pisz jak rozwiązałeś swój problem.
Zawsze do przodu :D

http://pl.youtube.com/watch?v=eT0MHN827hs&feature=related

Ciapajek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: sob wrz 29, 2007 11:19
Lokalizacja: lublin
Kontakt:

Post autor: Ciapajek » sob wrz 29, 2007 16:12

poprostu jak szybko dodaje i ujmuje gaz to slychac taki glosny metaliczny stukot gdzies przy silniku,czasem tez to sie dzieje przy odpalaniu auta


CIAPAJEK

Cygan i Mena
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 227
Rejestracja: sob paź 28, 2006 14:59
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Cygan i Mena » sob wrz 29, 2007 17:52

w naszym golfie jest tak samo, ale nasz strasznie wyrywa przy ruszaniu i wtedy to słychać



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 288 gości