Nie grzeje tylnia szyba!!Help!!!

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
lordmatej
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 296
Rejestracja: pn lut 12, 2007 19:38
Lokalizacja: Sandomierz
Kontakt:

Nie grzeje tylnia szyba!!Help!!!

Post autor: lordmatej » czw wrz 27, 2007 17:13

Panowie problem na czasie.nie dotyczy mnie tylko mojego ojca i jego starego fiata. Otóż nie grzeje mu połowa pasków na tylniej szybie.Jeździł do fachowców ale jak oni słyszą hasło duży fiat to umywają ręce. Nowej szyby nie ma szans dostać więc udał się na szrot-są po 15 zeta sztuka ale teraz jak sprawdzić czy wszystkie paski grzeją?? W tej chwili jest dodatnia temp i nie ma mgły-czy istnieje mozliwość sprawdzenia tego w takich warunkach?? bardzo prosze o odpowiedzi każde jakie wam do głowy przyjdą.


...i zesłał pan Golfa na ziemie , by siał zamęt i zniszczenie...

QwertKalety
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 71
Rejestracja: śr wrz 14, 2005 12:56
Lokalizacja: Kalety
Kontakt:

Post autor: QwertKalety » czw wrz 27, 2007 17:22

A grzeją wogóle jakieś paski (np środkowe)??Ja bym zaczął od sprawdzenia włącznika ogrzewania tylnej szyby, jeśli włącznik jest dobry to lupa w dłoń i oglądać "paski" na szybie czy nie są uszkodzone (przerwane), jeśli to nie pomoże to sprawdzić wiązkę. Trochę roboty jest ale w passacie też miałem identyczny problem, z którym się uporałem:D



ZMIENNIK1313
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 273
Rejestracja: wt maja 15, 2007 22:49
Lokalizacja: MAŁA WIEŚ
Kontakt:

Re: Nie grzeje tylnia szyba!!Help!!!

Post autor: ZMIENNIK1313 » czw wrz 27, 2007 17:40

lordmatej pisze:Panowie problem na czasie.nie dotyczy mnie tylko mojego ojca i jego starego fiata. Otóż nie grzeje mu połowa pasków na tylniej szybie.Jeździł do fachowców ale jak oni słyszą hasło duży fiat to umywają ręce. Nowej szyby nie ma szans dostać więc udał się na szrot-są po 15 zeta sztuka ale teraz jak sprawdzić czy wszystkie paski grzeją?? W tej chwili jest dodatnia temp i nie ma mgły-czy istnieje mozliwość sprawdzenia tego w takich warunkach?? bardzo prosze o odpowiedzi każde jakie wam do głowy przyjdą.
co do 125p polecam forum polskiej motoryzacji.Tam znajdziesz informację, ewentualnie stronkę pt. fso motoklub polska. Nowe szyby trafiały się jeszcze na giełdzie na Żeraniu. Na częściach zamiennych stało zawsze dwóch starszych gości i oni mieli całe arsenały części do 125p jeszcze ze starycyh zapasów! Pozdrawiam.


nigdy nie mów nigdy:)

Awatar użytkownika
santa
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: śr wrz 12, 2007 09:32
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: santa » czw wrz 27, 2007 17:50

QwertKalety pisze:lupa w dłoń i oglądać "paski" na szybie czy nie są uszkodzone (przerwane)
a co dalej ?? czym naprawić??



agrala
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4119
Rejestracja: czw lip 19, 2007 18:55
Lokalizacja: Kalisz
Kontakt:

Post autor: agrala » czw wrz 27, 2007 18:11

slyszlem ze sa jakies specjalne lakiery do tego ale pwenie byly produkowane tylko za komumy



Awatar użytkownika
lordmatej
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 296
Rejestracja: pn lut 12, 2007 19:38
Lokalizacja: Sandomierz
Kontakt:

Post autor: lordmatej » czw wrz 27, 2007 18:28

Kurcze prąd dochodzi,wszystko działa ale nie grzeje połowa pasków-trochę z góry z dołu w środku.Patrzyłem na szybę ale gołym okiem nie widać nic.Kleje ze srebrem są w sklepach ogólnie dostępne tak że z tym nie ma problemu.No nic-jutro od rana zaczniemy obczajać. Dzieki za info panowie.


...i zesłał pan Golfa na ziemie , by siał zamęt i zniszczenie...

agrala
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4119
Rejestracja: czw lip 19, 2007 18:55
Lokalizacja: Kalisz
Kontakt:

Post autor: agrala » czw wrz 27, 2007 19:18

masz poprzepalane paski wiec dlatego ci nie grzeja, musisz sie bardzodobrze przypatrzec. Jak nie widac to mozesz sprobowac pociagnac caly pasek od poczatku. Musisz sprawdzic tylko miernikem czy paski nie sa powleczone jakas substancja - izolacja. Chodzi mi o to czy pasek nie jest izolowany bo w takim razie malowaniwe nowego nic ci nie da bo trzeba bedzie stary odizolowac



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 374 gości