Nie dzialaja wskazniki

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

JohnnyBravo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: śr mar 21, 2007 20:29
Lokalizacja: Opole

Nie dzialaja wskazniki

Post autor: JohnnyBravo » śr wrz 26, 2007 16:12

witam!
mam takie malutkie pytanko...posiadam jako 2 auto Seata Cordobe 95r..Zauważyłem ostatnimi czasu że nie działa wskaznik temperatury,obrotomierz i wskażnik poziomu paliwa:-((licznik i pozostałe kontrolki sa ok..Co moze być tego przyczyną??zaznaczam że przed tym aż całkowiecie przestały działać,raz działały a raz nie działały razem wszytkie oczywiscie (te 3 niedziałające)...z góry dziekuje za odpowiedzi;_)
Ostatnio zmieniony czw wrz 27, 2007 08:42 przez JohnnyBravo, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
misiek
_
_
Posty: 5821
Rejestracja: pt maja 13, 2005 17:49
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: misiek » śr wrz 26, 2007 16:34

może trzeba sprawdzić wtykę idącą do deski - chyba traci kontakt na którymś pinie


:-k ...

agrala
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4119
Rejestracja: czw lip 19, 2007 18:55
Lokalizacja: Kalisz
Kontakt:

Post autor: agrala » śr wrz 26, 2007 17:51

Sprawdz bezpisczniki, jezeli wszystkie sa ok to bedziesz musial wyciagnac deske i sprawdzisz czy zadna scieszka sie nie przepalila, mozliwe tez ze nie laczy wtyczka. Najlepiej jak ja wyciagniesz to zebys jej nie odpinal i zebys sprawdzil czy po zalaczeniu zaplonu pojawia sie plus i minus na wkaznikach ktore nie dzilaja, wyglada na to ze brakuje plusa lub minusa na desce rozdzielczej



JohnnyBravo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: śr mar 21, 2007 20:29
Lokalizacja: Opole

Post autor: JohnnyBravo » pt wrz 28, 2007 19:55

zimne luty przy stabilizatorach;-)działa;-)



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 372 gości