Problem z licznikiem

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
grzesbidz
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 68
Rejestracja: ndz lip 16, 2006 13:27
Lokalizacja: Wilczyn
Kontakt:

Problem z licznikiem

Post autor: grzesbidz » ndz wrz 16, 2007 12:43

Witam, posiadam golf'a MK3 1.6b i mam problem z obrotomierzem, bowiem wskazówka od prędkości blokuje sie i dopiero przy predkosci ok 60km/h podnosi sie a wskazowka od obrotów na luzie pokazuje 0, po sprawdzeniu obrotów na elektronicznym wyswietlaczu wynika ze jest o ok 600-700mniej niz powinien wskazywać. Wiec mam pytanie czym to moze byc spowodowane, bowiem chcialbym kupic nowy licznik ale moze sie okazac ze bedzie to samo.

Czy ten licznik bedzie pasował (pytam bo ma liczenie od 0 a nie jak u mnie od 20) ??

http://moto.allegro.pl/item240619091_li ... ealny.html

Oraz mam pytanie czy liczniki z MFA beda działały przy moim golfie, skoro teraz nie mialem licznika z mfa...



Awatar użytkownika
Yuri
Forum Master
Forum Master
Posty: 1249
Rejestracja: ndz lut 05, 2006 02:02
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Yuri » ndz wrz 16, 2007 13:25

Chyba powinien pasowac. Najlepiej znajdz kogos kto ma mk3 benzyne z taka skala predkosci i obrotow jak Twoja i podlacz na chwile. Bedziesz wiedzial czy to wina licznika czy czegos innego.



Awatar użytkownika
grzesbidz
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 68
Rejestracja: ndz lip 16, 2006 13:27
Lokalizacja: Wilczyn
Kontakt:

Post autor: grzesbidz » ndz wrz 16, 2007 13:31

A jeżeli to nie licznik, to co to moze byc ?



Awatar użytkownika
Yuri
Forum Master
Forum Master
Posty: 1249
Rejestracja: ndz lut 05, 2006 02:02
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Yuri » ndz wrz 16, 2007 13:41

Szczerze to nie mam pojecia i nie chce Cie w blad wprowadzac ale moze to byc np. wtyczka czy np. impulsator. Niech sie ktos z wieksza wiedza moze wypowie.



Awatar użytkownika
grzesbidz
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 68
Rejestracja: ndz lip 16, 2006 13:27
Lokalizacja: Wilczyn
Kontakt:

Post autor: grzesbidz » ndz wrz 16, 2007 13:46

Licznik wyjmowałem i podłaczalem bez szybki i np. gdy wskazówke od predkosci poruszam to mam spokoj na jakis czas i znowu sie blokuje i trzeba uderzyc w deske zeby wsoczyla na prawidłową prędkość, a co do obrotów to kiedy palcem ustawie na ok 1000obrotów na luzie to normalnie ściaga wskazówkę na dół.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 391 gości