Dziwnie odgłosy

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Steryd126
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 645
Rejestracja: pn lis 21, 2005 21:01
Lokalizacja: Petrykozy, Pabianice
Kontakt:

Post autor: Steryd126 » czw wrz 13, 2007 21:32

może to po prostu wina samego wydechu, gdzieś może być przedmuch i pierdzi



Awatar użytkownika
fazi205
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 102
Rejestracja: pn sie 20, 2007 21:56
Lokalizacja: Starachowice
Kontakt:

Post autor: fazi205 » czw wrz 13, 2007 22:10

sprawdź wydech środkowy i końcowy. A w ogóle przy jakich obrotach ci tak pierdzi.
Jak coś jedź do gości i zrobią ci to gazowo kosz od 10-20 zł jeżeli jest stary wydech to wymień a jeżeli jeszcze nie zniszczony to gazówka


sie lata lewy pas gaz i płyne

rockyr
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: ndz kwie 22, 2007 19:57
Lokalizacja: Podkarpacie

...

Post autor: rockyr » czw wrz 13, 2007 22:45

Witam
mam ten sam problem, zaczęło sie to w moim Golfie IV dzisiaj podczas długiej wolnej jazdy po mieście (korki). Dzieje się to praktycznie na każdych obrotach, a najgłośniej jest przy ruszaniu, ale jak się już autko rozpędzi to nie jest to tak głośne ale wciąż słychać takie słabe pierdzenie. Czy wie ktoś co to może być?
Z góry dzięki.



radzionam
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 58
Rejestracja: czw wrz 13, 2007 20:48
Lokalizacja: Namysłów/Wrocław
Kontakt:

Post autor: radzionam » ndz wrz 16, 2007 12:02

Witam koledzy. Tak, mieliście całkowitą racje, to wydech, więc Tobie kolego z golfa IV proponuję udać sie do mechaniki i go dobrze przymocować, mój odpadł w czasie jazdy, okazało się iż nie siedział dobrze, a mianowicie na gumach mocujących, wisiał na jednaj i zaczął sie powoli obrywać, w czasie jazdy zaczął nadle głośno bardzo chodzić, zatrzymałem się i gdy nim ruszyłem po prostu odpadł :goof: no ale trudno, na chwile obecna jeżdże już bez niego, nie mam czasu nawet podjechać gdzieś, ale wydaje całkiem ładny dźwięk, tylko jest to męczące na dłuższych tracach, ale chyba wybebeszę wnętrzności seryjnego tłumika, dospawam do niego wypolerowaną rurkę końcową i podobno ładnie ma brzmieć :hmm:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 204 gości